Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 hét alatt -5 kg jó fogyási...

8 hét alatt -5 kg jó fogyási tempónak számít vagy lassúnak?

Figyelt kérdés

Most telik a 8. hét, és 57 kg vagyok, 62-ről indultam.

Szeretnék még leadni a nyáron 6-7 kg-ot, lehetséges?



2015. jún. 11. 11:48
 1/10 anonim válasza:
nagyon lassú.
2015. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lassú,én kb.4 hét alatt fogytam annyit,pedig nagy súlyfeleslegem sem volt.62-ről indultam én is,12 hét után 49,7kg voltam,utána beállt 50-re,azóta is tartom.
2015. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nyuszika21 válasza:
Heti fél-1 kg súlyvesztés az egészséges fogyás.
2015. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. te hogyan fogytál, milyen módszerrel, miket csináltál?
2015. jún. 11. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
nem olyan rossz az. Felesleges rohanni.
2015. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kicsit lassú de ne aggódj,egészséges legalább,gy van ideje a bőrödnek is az alakodhoz igazodnia,en fél év alatt fogytam 11 kg-t,65-ről 54-re fogytam

de lehetséges leadni annyit nyáron szerintem,amugy is kevesebbet eszel nyáron

2015. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ülőmunkát végzek, lehet, hogy emiatt lassú. De így is 1200 kcal-t sose haladom meg, és heti 4x-5x edzek is konditeremben, ami kardiózásból és súlyzózásból is áll.

Ha ennél kevesebbet eszek, akkor eláljulok szerintem.

162 cm magas vagyok.

2015. jún. 11. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem igen gyorsnak számít :D Másoknak nem, de ez teljesen jó tempó, ez kb. a normális. De nagyon különböznek az emberek s ez nem verseny.
2015. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Én az Update módszerrel fogytam le.Aki ismeri,tudja,hogy ott bármit lehet enni,csak az nem mindegy mikor.Vagyis akkor még lehetett.De mivel én a fehér lisztet és a cukrot abszolút kiiktattam,hamarabb volt eredménye.Meg heti 5-6 alkalommal tornáztam 30-50 percet,főle teljes testes edzések,pl.Béres Alexandra.A kardió mozgás pedig az,hogy mindennap gyalig járok melóba.Ez oda-vissza 50 perc.Mostmár nem vagyok olyan szigorú,de ha feljön 1-2 kiló,akkor délutántól megint csakis 1-es kódú ételeket eszek.Így hamar le is megy.Torna maradt,mert nagyon jól érzem magam utána,szinte feltölt.
2015. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes,nem is kell ennél gyorsabban fogyni .Nagyobb az esélye,hogy tartós lesz . Mellesleg nem mindenki tud heti egy kilót fogyni,nem tudom hány centi vagy de ezekszerint kb 10-12 kiló súlyfelesleged van,ez kevésnek mondható. Rajtam is ennyi van még,le is lassult a fogyásom,nem dobálom már le hetente a kilókat,de semmi gond nincs ezzel.


Az utolsó 3-5 kiló az igazán kemény,na az lassan megy le és lehet,hogy hintáztatni kell kicsit az étkezést . a nyár még 2,5 hónap,szerintem menni fog a hat kiló. De ha csak szeptember végée jön össze,remélem nem hagyod abba csak ezért:) Én is türelmetlen vagyok néha,de arra gondolok,hogyha évekig kibirtam,hogy dagadt vagyok ,pár hónapot tudok várni arra is,hogy lefogyjak XD

2015. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!