Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék mellre?

Hogyan hízhatnék mellre?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy a combomon és a hasamon van egy kis felesleg és ezt hogyan tornázzam fel a melleimre? Gondolok itt gyakorlatokra, mint hasprés, felülés... stb. Hogy valamelyikkel sikerülhet? Legalább ha csak kicsit is. :)
2010. febr. 7. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Genetikai kérdés, hova hízol először, honnan fogysz utoljára. Ezen tornagyakorlatokkal nem lehet változtatni.
2010. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%
Hát információim szerint a műzlicsoki, a fogamzásgátló tabletta és a Canadai levegő ami jó hatással van rájuk :) Ebből 2 megvalósítható :) Próba cseresznye :)
2010. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Műzlicsoki? :O
2010. febr. 7. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Yadine nevű fogamzásgátló bizony növeli a mellet. Nálam sajnos 2 méretet 3 hónap alatt, úgy hogy én egyátalán nem is híztam. Azt hittem szétdurrannak a melleim, és utána mondta a nőgyógyász hogy , ja ezt kis mellűeknek szokták felírni.
2010. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, de én 15 éves vagyok. Így is szedhetek fogamzásgátlót? Így nem káros az egészségemre? :S
2010. febr. 7. 11:57
 6/6 anonim válasza:
100%

16 éves kortól írnak fel fogamzásgátlót..

és igen,ez még neked káros,mert az orvosnak kell felírni.

2010. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!