Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan elkészíthető...

Milyen gyorsan elkészíthető fogyókúránál használható ételek vannak tartós alapanyagokból?

Figyelt kérdés
Hűtőszekrényünk nincs. Időnk sem, tehát a napi bevásárlás nem opció. Este 6-8 között érek haza, 9kor már aludnom kell, mert reggel 5kor kelek. Így maximum bruttó félóra alatt elkészíthető kaják érdekelnek (mosogatással, mindennel együtt). Most főleg instant tésztákat vagy rendelt pizzát eszünk, ennél sokkal több időnk nincs is a kajára.
2014. nov. 13. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
fogyinál nem az a lényeg,hogy miket eszel,hanem ,hogy mennyit eszel,mert ha keveset,akkor fogyni fogsz,napi 100-1200 kalóriától már mennek lefelé a kilók,
2014. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jav :

1000-1200

2014. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én rántottaféléket, magkását és magkenyeret ennék, de az én étrendem elég speciális. A rizs is roppant gyors és sokféleképpen lehet enni, édesen, zöldségesen... Szénhidrátos, persze, de attól még lehet vele fogyni, mennyiség kérdése, simán ehetsz mellé egy csomó fehérjét, ha akarsz...
2014. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tojas es zoldseg kombinacio, egyiknek sem kell hutes. Az en kedvenceim a kulonbozo frittatak: tojas alapu serpenyoben keszitheto lepenyek, hamar keszen vannak es akar masnapra is tudsz belole csomagolni.


Keszitheted cukkinivel, spenottal, paprikaval, paradicsommal, amivel jol esik. Itt van nehany recept (angolul):


[link]

[link]

2014. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

konzerves lecsó+pár db tojás

főtt tojás, rántotta, tükör tojás+zöldség

céklás almasaláta

zabkása

zöldborsó konzerv+gyors rizs+tükör tojás

2014. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint a tojás lesz a kulcs :)

Első, azt elhiszem, hogy 1200 kalóriától lehet fogyni, próbáltam is, három napig csak szédelegtem és négyszer sikerült elájulni tőle. Minden tiszteletem annak, aki ezt bírja, nekem minimum az állásomba kerülne :(

2014. nov. 14. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!