Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sok vagy ideális...

Szerintetek sok vagy ideális a súlyom? Milyen étrendet csináljak? Mi számít még egészségesnek? Milyen otthoni gyakorlatoktól lehetnék izmosabb? 6 után tényleg nem szerencsés enni?

Figyelt kérdés

Magamról: 164 cm,55 kg, 15 éves lány vagyok. Nem nézek ki kövérnek,de belsőcombomon,fenekemen és a hasamon az oldalhájamon van egy kis fölösleg amit le szeretnék adni. Egészségesen táplálkozom viszonylag. Sokszor nasizok,de már egyre kevesebbet. Sportolok iskola idő alatt,most szünetben kevesebbet,családi dolgok miatt. Főleg a karomat akarom erősíteni.

Válaszokat előre is köszönöm:)



2014. aug. 13. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:

"milyen étrendet csináljak?" helyett inkább a hogyan étkezzek egészségesebben?


mert visszaolvasva értelmetlennek tűnt..

2014. aug. 13. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Sárga Kapszula c. könyv.

A karodat fekvőtámasszal,tólódzkodással,húzóddzkodással és HSPUval tudod erősíteni, meg persze ezek variációival.

2014. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is pont ugyanekkora és ugyanilyen súlyú vagyok...
2014. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja boccs mégsem :(
2014. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De am ajánlom Rubint Rékát és az update-et.. :D Sok sikert!
2014. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!