Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztaltak: melyik a jobb?

Tapasztaltak: melyik a jobb?

Figyelt kérdés
10 kiló feleslegem van szülés után. Csak fogyni szeretnék, izmosodni nem, mert egyébként is elég izmos alkat vagyok. Szóval kardiomozgásra és diétára van szükségem. Futni nem tudok, velem született egészségügyi probléma miatt. Mit vegyek: szobabicikli, sztepper, vagy leg trainer? Ha szobabicikli, akkor szalagfékes, mágnesfékes, ill.elektromos biciklit? Kérlek mihamarabb válaszoljatok! köszönöm.
2010. jan. 9. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem! Napi 40-50 perc intenzív séta!!!! Ha az sem megy, akkor még mindig a bringa a legjobb... A többi nem aerob mozgás...
2010. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
húha... ez jól hangzik! :)
2010. jan. 9. 16:18
 3/4 anonim válasza:

Őszintén ? Nekem itthon van haspad, szobabicikli, és futógép is volt. Tökre lehangoló, és egy hét után elment a hangulatom. (azért vettem h tévét nézzek közben, de nem volt meg a mozgás varázsa ) Egyik ismerősöm egy hónapon keresztül napi 30-50 percet sétált intenzíven (+diéta=zöldség, gyümölcs + sok viz)

ÉS úgy lefogyott, olyan kicsi formás popsija lett, hogy először fel sem ismertem. :) Sok sikert a szabadban ! :)

2010. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hajrá séta!!! és még ingyen is van... :) Köszi!
2010. jan. 9. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!