Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kókuszos süti. Szerintetek jó...

Kókuszos süti. Szerintetek jó a recept? (: van ötletetek a kalóriák csökkentésére? Margarin kiváltására? ( nem fogyózom már csak szinten tartok)

Figyelt kérdés

amit csináltam az egy nagyon alacsony szénhidrát tartalmu sütike.


tészta:


100 gramm mandula liszt. 7 gramm szénhidrát 280 kalória.


3 tojás fehérje! 0 gramm szénhidrát, 42 kcal.


1 csapott kanál xilit kb 6 gramm.20 kcal.


krém:

KB 25 gramm margarin. 0 grammn szénhidrát 184 kcal.

víz.

1 kanál xilit kb 6 gramm. 20 kcal.

1 kiskanál vanilia aroma. (na ezt nemtudom ebben segítsetek kérlek :) )

KB 25 gramm kókuszreszelék. 5 gramm szénhidrát, 165 kcal.

evőkanál kakaópor. 4 gramm szénhidrát. 30 kcal.


namost a tojás fehérjét felvertem, a xilittel, majd hozzáadtam a mandula lisztet, ezt úgy ahogy van betettem sütőpapíros tepsibe, azt megsütöttem. utána várni kell mert amikor kiszeded akkor szétesésre hajlamos.


a krémet a vajat kicsit megolvasztottam, bele tettem az aromát, a kakaót, és a a xilitet, habverővel adtm neki 'oszt jónapot....:D

na ezután felvágtam a kuhűlt piskótát, belemártottam a kakaóba, utána a kókuszba és ennyi a történet...


28 gramm szénhidrát, és 741 kcal van az egész édességben. persze nem kell megenni mindet, de a szénhidrát tartalma ígyis nagyon alacsony, ráadásul a vércukor szintet a liszt és a xilit nem emeli meg!


ha valakinek van ötlete a margarin kiváltására, kérem ossza meg velem :) az nyom sokat a kalóriában....


kép:


[link]


f


2014. jún. 20. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Margarin helyett mascarpone
2014. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!