Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hosszú hajú lányok! Ti minden...

Hosszú hajú lányok! Ti minden futás után hajat mostok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 21:45
 1/8 anonim válasza:

Én nem ! De ha könnyen zsírosodik a hajad,feltétlenül...nekem száraz hajam van,ezért én minden 2.-3. alkalom után mosom meg.


Remélem tudtam segíteni ! :)

2014. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar, hogy meg van izzadva? Tudom megszárad :D
2014. máj. 17. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Hosszú hajnál fontos beállítani a haj zsírszabályozását arra hogy csak heti egyszer elég legyen hajat mosni. Sokkal szebb és hálásabb lesz utána a haj mintha két naponta vegyszerezve lenne. Hosszú hajnál szerencsére könnyű az elején úgy összefogni hogy ne látszódjék ha zsírosodik annyira. Később már szép marad egy teljes hétig is ha ezt betartjuk.
2014. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek szokik hozzá sajna.. Én is általában 2-3 naponta mosom, mert érzékeny pontom, hogy ha már kicsit is zsírosodni kezd, akkor nem érzem jól magam.


Ha szaladgálós nap volt, mozgás, stb. akkor másnap már érdemes megmosni.


De szerintem a 2-3 nap ideális. Legalábbis nekem. :-)

2014. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyedül gyerekként volt elég a heti 1x hajmosás, a heti 2x a minimum...

Mivel nekem először elől kezd zsírosodni, tök mindegy hogy fogom össze, úgyis látszik.

2014. máj. 17. 23:18
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy meg a kérdés nem a hajmosásra, hanem a futás utáni hajmosásra vonatkozik. Hogy simán megszárítjátok? Meg milyen időközönként?

Mert én sport közben nagyn izzadok, próbálom a hajmosást összehozni a sporttal, de sokszor nem sikerül.

2014. máj. 17. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem :D de attól függ, milyen gyakran futsz. ha naponta akkor nem, de ha heti 2-3-szor akkor igen 18L
2014. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kétnaponta, ha sikerül összehozni :D

AZ a baj, hogy kb. csorog a hajamból az izzadság, amikor már kisüt a nap és akkor megyek.

2014. máj. 20. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!