Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelinek ez holnap milyen...

Reggelinek ez holnap milyen lenne, ha fogyókúrázok?

Figyelt kérdés
1 db közepes méretű almát szétvágnám és salátába beletennem( káposzta, répa, karfiol, brokkoli van benne) és olyan 100 g zsírszegény túró?
2014. máj. 3. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mehet nyugodtan, de én 150-200 gramm túrót javasolnék.
2014. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

150-200 gramm túró? :S

Egy 250 grammosat 3 adagban tudok megenni, úgy hogy csak azt eszem. Teljesen jól lakom vele. És nem fogyózom!

Szerintem saláta mellé bőven elég a 100 g.

Bár nem mindegy, hogy egy kis nő vagy, vagy egy nagy darab állat férfi :)

2014. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja igen és 16/L vagyok. 171cm és 49kg vagyok. Nem is inkább, hogy fogyózni szeretnék hanem egézszégest reggelit.
2014. máj. 3. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:

A fehérjemennyiség miatt írtam 150-200 grammot.

Reggel (is) be kéne vinni min. 20-25 gramm fehérjét. 100 gramm túró 14 gramm fehérjét tartalmaz, míg az általam javasolt mennyiség 21-28 grammot.

2014. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az egészséges életmódban nem igazán szerepelnek tejszármazékok.

a tejet a kistehén hormonrendszerére,szervezetére alakította ki a természet,nem az emberére.

ha egészséges reggelit szeretnél,akkor vidd be 3-4-5db tojásból a fehérjét,vagy húsból.

a tojás rengeteg módon elkészíthető,ha sütöd kókuszzsírban süsd,ne olajban,mert akkor megint eltértünk az egészségtől.

2014. máj. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért, a tojást az embernek szánta a természet? Az sem a mi ételünknek lett kitalálva, hanem abból kéne kikelnie a kiscsibének :P
2014. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért az nem ugyanaz,mert a tojást eszi az ember 200ezer éve a tejet meg issza 15-20ezer éve,de ilyen mértékben,mint manapság csak 150 éve.

ezért jó a tojás,mert a legjobban hasznosuló,legmagasabb aminosav profillal rendelkező fehérje.

2014. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!