Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik Rubint Réka edzéssel...

Melyik Rubint Réka edzéssel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy az összes videó megvan. :D 17 éves vagyok és 95 kiló.. már diétázok meg hasonló, sajnos a kemény sportokat nem csinálhatom mert gond van a szívemmel, de a Rubint Rékás videókat engedi a sportorvos. :D ötletek? kérlek hanyagoljátok a gúnyolódást.

2014. márc. 5. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A "van öt perced?" sorozat jó, de eleinte csak addig csinálj egy-egy gyakorlatot, amíg nem túl megeröltetö. Ha nagyon fáradsz, akkor állítsd meg, pihenj, lazíts 2-5 percet és utána folytasd.

Ha esetleg még így is problémás, akkor ne vele együtt, zenére csináld, hanem elöször megnézel egy gyakorlatot, hogy hogyan kellene, és utána a saját (lassabb) tempódban végezd, ezután a következö gyakorlatot ugyanígy.


Rövid idö alatt jelentösen javul töle a kondíciód, ha nem erölteted az elején túl magad.


Sok sikert. (Ha kérdésed van, írhatsz privát is)

2014. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ceciliax válasza:
A napi 20 perc önmagadért nekem bevált, az első pár alkalom biztosan kicsinál, és másnap izomlázad lesz, de ha csak tíz percig csinálod, már jó. Béres Alexandrát ajánlom még, ő nem olyan megerőltető, rámegy a nyújtásra, és kicsit lazább, de hosszú távon hatásos.
2014. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 5. 14:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Első, nem tudnál nekem írni? valamiért nem engedi, hogy rákattintsak a Privát üzenetre. Kérleek :):D
2014. márc. 5. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:

a napi 20 nekem is bevált, 2 hét alatt 3 kg (úgy hogy nekem alig 10-et kell leadnom..., magyarul nehezebben indul le)


de nem fogod végig bírni, ne is erőltesd, de a végén a lenyújtást ne hagyd el

2014. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mikor regisztráltál? mert azonnal nincs jogosultság privát üzenetre, én tudnék neki írni, azért mondom
2014. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok, már írtam a kérdezönek.
2014. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!