Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a menstráció...

Szerintetek ez a menstráció vagy a péntek este miatt van?

Figyelt kérdés

Pénteken volt egy barátnőm szülinapja, egy pizzériában tartotta, ettem én is egy fél pizzát, ittam egy sört, gáz lett volna, ha csak én nem eszek, iszok semmit.

Azóta nem álltam a mérlegre csak ma reggel. És pont 2 kilóval több vagyok, mint péntek reggel:( Pedig aztán rendben volt a kajám, csak annyit bűnöztem. Amúgy pont ma jött meg, lehet, hogy amiatt több 2 kilóval? Nagyon kétségbe estem, nekem 2 kiló 3-4 hét kemény munkája:(


2014. márc. 3. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor / mi előtt nekem megjön én is "ducibbnak" érzem magam, bár nem szoktam sűrűn mérlegre állni.


1 hét múlva valószínűleg már kitisztulsz és a puffadtság is megszűnik. Legalábbis nekem megszokott.

Amit írtál, az még nem sok, nem hiszem, hogy ez miatt aggódnod kéne.

2014. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy akár 3-4 kilót is hízol a menstruációd előtt. A test ilyenkor visszatartja a vizet. Ígyál sokat, és valószínűleg mire végzel lemegy az egész :)
2014. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mire elmult a menstrációm szerencsére 3 kilóval volt kevesebb. Szóval a 2 kiló valószínűleg víz volt, 1 kilót meg fogytam 1 héét alatt.

Köszi a válaszokat!

2014. márc. 10. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!