Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evvel az étrendel és kitartáss...

Evvel az étrendel és kitartással van esélyem?

Figyelt kérdés

Hal,viz,saláta :) +futás,hasizom,bicikli

168 cm magas vaygok 74jg 16 éves lány. Anyum szerint pont jó igy de szeretnék ilyen alakot: [link]



2014. febr. 3. 20:12
 1/6 A kérdező kommentje:

Igy nézek ki most: [link]

még egy kérdés? Diétával és edzéssel ha lapos is lesz a hasam,izmos lesz?

2014. febr. 3. 20:17
 2/6 VWXYZZS ***** válasza:
szénhidrát?
2014. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hal jó fehérje forrás, saláta jó zöldség.


Már csak többféle húst és többféle zöldséget kell beszerezned, mert ez így 2-3 nap után rohadt egyhangú lesz.

2014. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 wertyup válasza:
hat nekem is fiksz ez a bajom de ha egyszeruen nem olyan az alakod sose lessz olyan, de viszont hasizom gyakorlatokkal lehet kocka hasat csinalni en a fogyassal nem foglalkoznek de a kocka hassal igen.
2014. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A has akkor lapos, ha alacsony a testzsír arány, és az izomzat bent tartja a bendőt (ha gyenge az izomzat akkor a belső szervek előre nyomulnak, pocak)


A kockák akkor látszódnak, ha a testzsír arány tényleg alacsony, persze az izomzat mérete is számít, de elsődleges az alacsony testzsír. Szép, erős izomzat sem kontúros, hogy ha háj takarja.


Nőknél abszolút nem elvárás a kockás has, annyi has izom (és hátsó törzsmerevítő, és egész test vázizomzat) erősítés kell, ami az egészséget szolgálja, és alapvetően esztétikus izomzatot kölcsönöz. Illetve lehetővé teszi a szabad mozgást, ezért kell erősíteni és nyújtani, átmozgatni az ízületeket (ilyen szempontból a bicikli és a futás csak beszűkült, alacsony terhelésű fölösleges gyakorlatok!)


A csatolt képen a nő tökéletes, legalábbis az én véleményem szerint. Nem kell fejlettebb izomzatért gürcölni, nem kell alacsonyabb testzsír egy nőnek (kockás hasért), ezt a szintet tartsa meg minden nő az egészségükkel együtt, ez így fantasztikus lenne! És úgy gondolom, hogy a férfiak 85-90+%-ának szintén tetszik a képen lévő nő alkata (néznék róla egész alakos képet is, valószínűleg tényleg rendben van).

2014. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na várjatok, ezzel még kiegészítem:


[link]


Itt látszik kicsit, hogy mennyire vékony/nem vékony. Ennyi simán belefér nőknél, szerintem.

2014. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!