Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi számít bulémiának?

Mi számít bulémiának?

Figyelt kérdés
Az ünnepek óta orbitális nagy fogyókúrába kezdtem.Koplalok és csak néha néha előfordul,hogy 1-2naponta eszek csak valamit.Nem is okoz gondot,nem kívánom az ételt.Viszont ha mégis úgy,hozza a helyzet,hogy muszály ennem akkor utána alig bírom abbahagyni folyton csak ennék.Ha keveset is eszek már attól is bűntudatom van és inkább meghánytatom magam.Ez már annak számítana?
2014. jan. 15. 21:47
 1/5 anonim válasza:
sztem onnantól számít annak,ha az önhánytatás már rendszeressé válik
2014. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orbitális nagy baromság,amit csinálsz!Miért teszed tönkre magad?
2014. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a kérdéshez. Miért csinálod ezt?


Azért kellene amúgy minden nő mellé egy (igazi) férfi, mert a nőket kordában kell tartani. Mekkora kiegyensúlyozatlanság már az, amit egy ilyen bulimiás nő csinál magával?


Na, itt is van amúgy a válaszom a saját kérdésemre. Kérdező, pasizz be, az segíteni fog.

2014. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért csinálom,mert nem vagyok soha elég jó.Mindig van valami amin változtatnom kéne,most éppen a súlyom.Ebből kifolyólag nem is tudok be pasizni sem.
2014. jan. 16. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kizárólag a vita kedvéért megnéznék rólad egy képet, és kíváncsi lennék mit mondanál akkor, ha jó nőnek találnálak. Vajon akkor is lenne újabb magyarázatod, vagy észrevennéd hogy egyszerűen csak nyughatatlan vagy és csak simán ÖNMAGADAT kellene elfogadnod.


Mondjuk nem mintha a fogyásnak az lenne a módja amit csinálsz, tehát még ha tényleg súlyproblémád lenne, akkor is beteges amivel szórakozol.


Kép.

2014. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!