Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra tippek?

Fogyókúra tippek?

Figyelt kérdés

Mától fogyókúrázom, a reggelt müzlivel és tejjel kezdtem, majd zöldségleves és sok gyümölcs. Sajnos rájöttem, hogy ez így nem lesz jó, mert a tejet ilyenkor mellőzni kéne inkább.

Olyan fogyókúrát szeretnék amiben szerepel, hogy naponta mit kell enni, mert ez így segítene nekem.


175 cm magas vagyok és kb 20 kg feleslegem van. Sajnos hátproblémákkal küzdök, ezért a testmozgást az elején inkább hanyagolnám, értem itt a szaladásra például. Jógázni szoktam...


Minden ötletet szívesen fogadok.


2014. jan. 14. 23:39
 1/2 anonim válasza:
Először is evés előtt igyál meg egy pohár vizet ezzel is csökkented az éhség érzeted. Úgyan úgy ehetsz sertést, marhát csak kevesebb tésztával és több salátával. Inkább sokszor egyél keveset mint sokat kevésszer. Ha teheted akkor a halat is becsempészheted. Sok zöldség gyümölcs. Este 6 után nem ajánlatos enni, max valami joghurtot. Szabad idődben elmehetsz sétálni is az is segít. Esetleg még kis kerékpározás, ga a hátad engedi. Én így fogytam le 1-1,5 hónap alatt 20kg-t
2014. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Húst és zöldséget kell enni.


Akkor a reggelit elrontottad, utána a zöldség gyümölcs jó, sajtot elrontottad. Tejet tényleg mellőzni kéne.


Itt a fogyókúrád: naponta húst és zöldségeket egyél (gyümölcs, olajos mag befigyelhet, ha szereted).


Pofon egyszerű végső soron, csak valósítsd meg! :)

2014. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!