Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 eves vagyok,163cm es 64kg....

15 eves vagyok,163cm es 64kg. Mar 2 eve szeretnek lefogyni, mindent probaltam de nem volt ra erom! Tudnatok mondani valami jo dietat?

Figyelt kérdés
Probaltam mar nem enni kenyeret amit nem is szoktam enni altalaban meg tesztat sem..nem enni csokit sokat mozogni , 90napos dietat (aztan rajottem hogy nagyon nagyon egeszsegtelen a 90napos...) es mersekelni mindent dehat...utalom, hogy dagadt vagyok. Masok szerint igy vagyok szel egyaltalan nem kell valtoznom de en ezt nem birom! Nem eszem sokat es mozgok is, de imadom a csokit... es neha ossze vissza eszem. Tudtok valami nagyon jo dietat ami nektek bevalt? Amugy 50kg ra szeretnek lefogyni, irjatok ha sikerult valamifele modszerrel leadni 10-20 kg-t!
2014. jan. 4. 15:54
 1/4 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg többet mozogni(pl futni) és egyél sok gyümölcsöt zöldséget! Ne egyél össze-vissza, csinálj egy programot, hogy hánykor eszel és mennyit...
2014. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kövess egy étrendet, lehet hogy ez neked segít. Ha van egy étrend amit betarthatsz akkor talán jobban sikerül, és nem adod fel. Ne valami gyors fogyókúrával akarj fogyni. Nincs értelme. Ha fogyni szeretnél, sajnos le kell tenned a csokit. Pontosabban mértékkel kell enned, ami nem egy táblát jelent naponta. Maximum egy sor csoki naponta. Növeld a fehérje beviteledet, és egyél egészségesen mértékkel, de az összetevőkre figyelj oda alaposan. Ne fogyj drasztikusan, mert egyrészt vissza jön az egész, másrészt nagyon nem egészséges egy ennyi idősnek. Akaraterő nélkül nem lehet lefogyni. Tehát muszáj megfeszítened magad. Kitartás mindenhez kell!
2014. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj sportolni meg futni. Nézd meg a maratoni futókat hogy néznek ki. Tíz deka felesleg nincs rajtuk. De persze ha nincs erőd. !!!
2014. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van :) mar 3hete csinalom
2014. jan. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!