Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már ducinak számít?

Ez már ducinak számít?

Figyelt kérdés
168-9cm vagyok és 66kg. Méreteim: mell-92cm, derék-80cm, has-90cm, csípő-100cm, comb-58cm. 15 éves lány vagyok. Ez már ducinak számít vajon? Mert én sose tudnám eldönteni, még ha 100kg lennék se... Másfél év alatt híztam 16kilót, mert abbahagytam a sportot. Próbáltam 1-2kilót leadni, de nem ment. Ruháim 40-es méretűek. Mivel nem megy a fogyás ezért inkább arra gondoltam, hogy max. 72-5kg leszek és azt tartanám. Szerintetek most kövér vagyok? És akkor az lennék?
2014. jan. 4. 10:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

hát kövezzetek meg, de szerintem duci vagy kicsit :S

én 10 centivel vagyok magasabb és kb ugyanennyi kiló, és így se vagyok elégedett.

amúgy ha 100 cm a csípőd, hogy hordasz 40es ruhákat? nadrágból inkább 50es kell, nem?

2014. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most kihez visoznyítva? Hozzám képest csini vagy(160 cm, 68 kiló), egy modellhez képest meg duci. Ha neked nem tetszik diétázz, ha meg igen, akkor maradj így, senkit se zavar.
2014. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ma 11:58

Te meg szimplán beteg vagy...

2014. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
miért lennék beteg? nem csak a kilók számítanak és sajnos rajtam se 66-7 kiló izom van csak. nem vagyok hülye, látom magam a tükörben. nyilván nem vagyok egy szétfolyó zsírpaca, de lehet rajtam alakítani még.. (és fogok is)
2014. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem nem duci, viszont telkarcsú ez már rendesen. Sajnos nekem is ilyen vastag a combom és 170 cm magas vagyok, s eléggé dagadt vagyok :S
2014. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a nem duci csak teltkarcsú nagyon jó.. A teltkarcsú a duci barátságosabb megnevezése.. Nem kövér és nem zsírdisznó, de igenis duci vagy kérdező.. Ha pedig még hízol kövér leszel.. A duci nem vészes dolog, ha nem tudsz fogyni mert nincs elég erőd, akkor sem kell elbújnod, ha viszont tetszeni is akarsz többeknek, akkor kezdj el tenni érte.. ha tovább hízol, akkor pedig ne lepődj meg, ha esetleg beszólnak egyen-ketten. Ennyi. Azért tetted fel ezt a kérdést mert te is érzed, hogy nem stimmel valami..
2014. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!