Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fehérjét érdemes...

Melyik fehérjét érdemes megvenni ezek közül, megbízhatóak? Esetleg mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, mellette torna.

Ti mit használtok, próbáltátok már a fenti fehérjéket?


2013. dec. 10. 20:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a készséges válaszodat.
2013. dec. 10. 20:53
 2/7 anonim ***** válasza:
nem látok fehérjéket felsorolva...
2013. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2013. dec. 10. 20:54
 4/7 A kérdező kommentje:
nem linkelte be, nem vettem észre.
2013. dec. 10. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Sikerült kiválasztanod az egyik legdrágább céget. :)

Persze minőségi termékeik vannak, az nem kétséges.

A Whey Fusion fehérjepor nagyon jó.

2013. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem nagyon vagyok járatos a fehérjék között.

Azt hallottam, hogy minőségi termékeik vannak, az áraik nem alacsonyak, az tény. Még a biotech USA termékei vannak viszonylag baráti áron, ahogy láttam.

2013. dec. 10. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jót szeretnél, akkor ezt ajánlom: Optimum Nutrion 100% Whey Protein Gold Standard - ezzel 100% hogy nem fogsz melléfogni.

De ha nem vagy élsportoló és nem készülsz a Mr. Olimpiára vagy valamelyik Bikini modell nemzetközi döntőre, akkor bőven elég egy 'átlag' márka is.

Bár sokan nem szeretik, én jelenleg Scitec fehérjéket iszok ilyen felosztásban:

Reggel: 100% Whey Protein Professional (ez gyorsan felszívódó)

Nap közben: 100% Milk Complex (ez tartalmaz gyorsan és lassabban felszívódó fehérjéket is)

Edzés után: 100% Whey Protein Professional

Lefekvés előtt: 100% Casein Complex (lassan felszívódó)


De ugyanilyen átlag márka pl. a BioTech, amit szintén megtalálsz minden nagyobb bevásárlóközpontban.

Lehetne sorolni a jó fajta USA márkákat, mint Twinlab, a Weider, az Optimum Nutrion, a MusleTech és társai, de szerintem átlag felhasználásra 'felesleges' a felárat megfizetni. Persze van az a szint, ahonnan már érdemes.

2013. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!