Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet vékonyabb combom?

Hogy lehet vékonyabb combom?

Figyelt kérdés

Ilyen combom van nekem is, mint a képen lévő csajnak a 70.napnál, csak nem narancsbőrös, mondhatni feszes. 163cm, 53- 54 kg vagyok, de rendesen izmos, mert már hónapok óta kondizok. hogy lehetne vékonyabb combom?

[link]



2013. nov. 21. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Magyarul jó a lábod, de el akarod rontani?
2013. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Háát szerintem azért nem olyan jó.:O Én nem szeretem. Lehet ez vékonyabb?
2013. nov. 21. 20:27
 3/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nekem még a biciklinél jobb nem volt, meg a nagylabdán egyensúlyozásnál.

Csak halkan mondom, hogy ha egy hapsi dicséri, akkor annak elhihetnéd, úgysem neked kell, hogy tetszen, hanem nekik, ott. :)

2013. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az izomtól vastag a comb az szép, ha hájtól az nem.

Ha kislányos ropi lábakat akarsz akkor ne edz semmit rá, mindenhova járj kocsival vagy busszal, ne járj túrázni meg ilyenek, és egyél kevesebb fehérjét és szénhidrátot tartalmazó ételt.

2013. nov. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A biciklin már én is gondolkodtam, de sokan mondták hogy nem éri meg.
2013. nov. 22. 06:34
 6/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Hogy-hogy nem éri meg? Otthonra venni?

Őszintén, nekem is itt áll, és a konditerembe járok. :) Használtan biztos kapsz, csak aztán csináld is. :)

2013. nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van, nem erről van szó. Hanem azt mondták nem éri meg vele fáradni :)
2013. nov. 22. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!