Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban csak 2-4 hónap mulva...

Valóban csak 2-4 hónap mulva látszódik hogy fogytam főként combból, csípőből?

Figyelt kérdés

most kezdtem el pár napja.egészséges étrend alapja,kevesebb kaloriabevitel és napi 1óra sport.

tudom mindenhonnan fogyok..de körte alak vagyok és idehizok azért irtam ki hogy innen akarok fogyni de elkeserit hogy tényleg azt irják ennyi honap mulva látszodik csak meg..


2013. okt. 21. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, hiába teszed fel újra a kérdést. 1 hét még semmi...
2013. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség

Én is körte alkat vagyok, és persze, az nagyon látványos, hogy kb 1 hónap alatt teljeses lapos lett a hasam, de a csípőmön is látszódik bőven, leesnek rólam a nadrágok. 2,5 hónap alatt lement a csípőmről 13 cm. Nehogy már ez ne látszódjon, 2 ruha méret!!! :) Egy méret lement 1 hónap alatt, az is látszódik, de még mennyire. Én nagyon jól le tudom mérni, mert havonta egyszer szoktunk a szülimhez utazni vidékre, és rajtuk látom, hogy hogy hüledeznek mikor hónapról hónapra megyünk, hogy milyen sokat fogytam, és hogy már nem is kellene...pedig még kell vagy 6-8 kg-ot...vagyis akarok. Eddig 10 ment le...


Szóval csináld csak nyugodtan, viszont egy hasznos tipp, fotózd magad!!! Én ezt elszúrtam, hogy nem fotóztam le magam a kezdetén, és mivel már megszoktam a külsőmet, mert mindennap látom, azért egyre kritikusabb vagyok az alakommal szemben. És néha jó lenne egymás mellé tenni a 2 képet, hogy basszus, ez tényleg milyen jó :) Így csak arra hagyatkozhatok, hogy tudom, mekkora hatalmas már rám a régi ruhám...

Szóval mindenképpen fotóz!!!!! :D Sok sikert és kitartás!

2013. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a meglátszik elég viszonylagos.


Nagynéném, aki szenved a túlsúlya miatt és állandóan mindenkinek az testét, alakját nézi, ő már a 3 kg-os fogyásomat is észrevette; de az unokatesóm, akit valamiért az emberek kinézete sohasem érdekelte (meg kell csak nézni a barátnőit :D), a 15 kg-ot sem vette észre, pedig addigra már mindenki, még a bolti pénztáros is megjegyezte, hogy fogytam...

2013. okt. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!