Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » NAGY COMBOKAT hogyan lehetne...

NAGY COMBOKAT hogyan lehetne vékonyítani mi lenne alkalmas erre? A diéta mellett!

Figyelt kérdés

futás, bicó, aerobik, célzott torna, lépcsőzés, séta ,ugrálókötél,guggolás,kitörés????vagy ezek csak mindig izmositják?

mondjuk ugy tudom diéta mellett nem izmosit egyik sem..de még is melyiket javasolnátok hogy vékonyabbak legyenek a combjaim?? tudom helyi fogyás nincs!!:)


2013. okt. 17. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Úszás
2013. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
futás vagy úszás
2013. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a futas jott be. En kondiba futok heti 3-szor futogepen februar ota. Vekonyodott a combom es sokkal feszesebb lett a fenekem. A narancsbornek is nagyon jot tett. Persze honapok alatt. Kiloban nincs nagy valtozas de siman latom a tavaly teli nadragjaimon. Most, hogy elovettem oket mindenik szinte leesik rollam, lotyognek a combjaimon. 1 de van, hogy 2 szammal is kisebbet kell most vennem mint amit tavaly hordtam.
2013. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!