Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta valaki a Netamin...

Próbálta valaki a Netamin zöld kávé kapszulát? Ha igen, hatásos volt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 14:44
 1/3 anonim válasza:
Igen plusz 5 kiló... Ha hízni akarsz szedd nyugodtan.
2013. okt. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
75%
Nekem bejött, egy hónap alatt 4 kiló ment le (bár 5 kilót akartam eredetileg). Azt viszont nagyon sokan nem képesek felfogni, hogy egy étrend kiegészítő szedése sem csodaszer Ha fogyózol, e nélkül és emellett se lehet zabálni... Ráadásul egy 2000 forintos dologról beszélünk. Én most rendeltem még egy adaggal, de ez csak az én véleményem.
2014. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megint én vagyok és csak válaszolnék, hogy nem "zabáltam", sőtt közel sem ettem annyit mint előtte mikor szedtem ezt a csodaszert. Ha jobban utána olvas valaki akkor láthatja hogy 10 emberből kb. 4 hízott tőle, csak úgy megjegyzem.Hülyeségnek tartom ezt a bogyót ennyi a véleményem.
2014. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!