Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobakerékpár vagy szabadban...

Szobakerékpár vagy szabadban bringázás? Melyik a hasznosabb? Melyik éget több kalóriát? Számít valamit, hogy a csomagtartómon van plusz 20 kg teher? :-) (a gyerek és a gyerekülés)

Figyelt kérdés

Nem akarok fogyókúrázni (bár 3-4 kg felesleget érzek has-fenék tájékon :-D ), de hízni sem szeretnék. Kerékpárral közlekedünk nap, mint nap a gyerekkel a gyerekülésben, és már egy hete elkezdtem tudatosan napi 2*20 percet (2*3,5 km) minden másnap pedig 2*35 percet (2*5,5 km). Az útvonal városban, bicikliúton, erdőben egyaránt vezet.

Nos, az a kérdés, hogy várható e némi fogyás, vagy csak szinten tartása az eddigieknek. 173 cm magas, és 68 kg vagyok.

Az étkezés teljesen átlagos, napi 5-ször, van benne minden, ellenben odafigyelek az alapanyagok minőségére, sok bio összetevőt tartalmaz, igyekszem kevés kenyeret, édességet enni, és meglehetősen ügyelek az adalékanyagok és mindenféle mesterséges anyagok kerülésére.



2013. aug. 5. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen számít a plusz teher.Ha teheted inkább a szabadban bringázz, mert a szobabicikli egy idő után marha unalmas.Tapsztalat:D.Legalább látod a tájat, érnek ingerek...esetleg elüt egy két busz is közben :D:D..tudom ez morbid volt.
2013. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!