Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha meghánytatom magamat...

Hogyha meghánytatom magamat és utána fogat mosok, akkor nem fog kilyukadni a fogam? Mert szép fogaim vannak, és nem akarom hogy tönkremenjenek.

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A hánytatás több okból sem egészséges, ezt nyilván te is tudod. Ha lelki oka van, akkor keress egy pszichológust, pszichiátert. Ha viszont csak gyomorrontásod van és meg akarsz szabadulni az ételtől, akkor utána jobban fogod magad érezni. Viszont a gyomorból feljövő sav semmiképpen sem tesz jót a fogaknak, úgyhogy sűrűn azért ne hánytasd magad.
2013. aug. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De igen, gondolj bele, hisz pont belemasszírozod a gyomorsavat a fogzománcba. De nem szeretnék itt tippeket adni hogy lehet ezt elkerülni.
2013. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne hánytasd magad, butus.

ha gondolod priviben megbeszélhetjük, hogy miért akarod hánytatni magad, és miért nem kéne. :)

Amúgy a nyelőcsövednek sem tesz jót.

2013. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szóval, a fogaidat félted, nehogy tönkremenjenek, de az egész szervezeted meg le van tojva? merthogy a hánytatással marhára nem lesz egészséges....
2013. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A folyamatos hányás tényleg tönkreteszi a NYELŐCSÖVET is! És ezt nem tudod kikerülni! Nagyon veszélyes, úgyhogy ne tedd!!!
2013. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van:/ Akkor valahogy máshogy próbálok lefogyni. Igazából azért akartam ezt az egészet, mert a legjobb barátnőm és én most augusztusban lemegyünk majd Siófokra, és én 164cm és 58kg vagyok . . nem érzem így jól magam:/ Köszi a válaszokat mégegyszer!:)) 16/l
2013. aug. 4. 09:37
 7/7 anonim válasza:
5 évig voltam bulimiás... azóta eltelt 2 év, és még mindig egy romhalmaz vagyok. Ha ezt szeretnéd, akkor csak gratulálni tudok.
2013. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!