Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a számodra ideális...

Hogy néz ki a számodra ideális, álom test?

Figyelt kérdés

Korod?/nemed/súly,centi?/ most és milyet szeretnél

nekem igy: [link]


175 cm vagyok és 52 kg..vékony de zsíros. Szeretnék 58 kg lenni és izmos :)



2013. júl. 20. 12:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
mit? :D
2013. júl. 20. 14:04
 12/16 anonim ***** válasza:

poiunak szólt. asszem ő elmúlt hatvan, akkor a párja is biztos ott körül van. :D


az izmos csajt meg sürgősen pontozzátok vissza az elején :P

nem kötelező mindenkinek úgy kinézni de akkor is az álom test volt a kérdés.

2013. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csajból mindegy csak nagyon sovány és nagyon túlsúlyos ne legyen.


Jelenleg 85kg vagy és 178cm 20F

Nem is nagyon szálkás szeretnék lenni inkább csak nagy és masszív meg erős. Az utolsó talán a legfontosabb.

2013. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

értem :D

köszi mindenkinek ^^

2013. júl. 20. 18:18
 15/16 poiu ***** válasza:
100%
A párom nagyon fiatal, éppen csak elmúlt 58 :-). Csak arra próbáltam célozni, hogy nincs (1) "ideális" test, sokféle alkat van és mindegyik szerethető, és (2) akit szeretsz, annak a testét is szereted. Kicsit több szeretet és kevesebb tükör kellene a világban.
2013. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

'16-vagyok de nem álmodozom,a szüleim a realitásra neveltek,hogy ami van abból gazdálkodjunk jól,testünkkel kapcsolatban is.Rajtam van kb:5kg felesleg amit majd ősztől le dolgozok,most kiélvezem a nyarat,fagyi és üdítő stb.

Anya majd segít az edzésben,neki mióta megszülettem( álom teste van'),mi már így szoktuk meg,de a barátnőim rendesen belepődnek ha összefutunk pl:strandon.Nem eszik kenyeret,tejet és az egyszerű cukrokat kerüli,ezen felül saját testsúlyos gyakorlatokat végez.Jövő nyárra nekem sem lesz gondom a súlyommal,de az ideit még kiélvezem:).

2013. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!