Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Küldenétek motivációs képeket...

Küldenétek motivációs képeket fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Fiúk, számotokra dögös testeket küldjetek!

170 cm, 80 kg vagyok. Nagyon hájas, a hasamnál redőzik a zsír, a combjaim súrolódnak, a melleim lógnak.

Úgy nézek ki, mint aki már túl van két szülésen, rendbe lehet ezt még hozni?

17'


2013. jún. 12. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendbe lehet hozni:)

Én nem küldenék képet mert szerintem csak demotiválna.


CSAK SPORTOLJ ÈS FIGYELJ A KAJÀDRA!

2013. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na jól van, legyen.


[link]


[link]


[link]


[link]


A legjobbat a végére hagytam, de nehogy aztán demotiváljon.

Ez inkább kisugárzásról szól:

[link]

2013. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Úgy nézek ki, mint aki már túl van két szülésen,"


FAKK! A francos fenét nézel ki úgy mint aki túl van két szülésen! Csak álmodozol, na ezt a mondatot kár volt bedobnod. Úgy nézel ki mint aki gabonát za.bál, és pont azokat a betegségeket fogod kapni mint a kenyérevők többsége. Ennek semmi köze a szüléshez, egy helyesen táplálkozó nő szülés után is nőies és szép. Amennyit változik a test az ezen nem befolyásol, a feszesség pedig jó táplálkozás mellett egy kis medence, hüvely tornával tökéletesen visszanyerhető. Tehát nem kell a 30-40 éves anyukákat lesajnálni, ha akarnának tudnának ők úgy kinézni, hogy BÁRMELYIK (kortól függetlenül) férfi a nyálát csorgassa utánuk. Életmód.

2013. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!