Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy állandóan...

Mitől van az, hogy állandóan csak eszek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom fékezni az étvágyam. Rengeteget eszek nap mint nap. Nem hízok tőle úgy, de jó lenne leállni.

Legalább valamelyik étrendet kihagyni:reggeli, ebéd, vagy vacsora! 5kg-ot kellene csak fogynom. De így nem fog menni.

Aki tud erre egy megfelelő, vagy jó módszert kérem segítsen!



2013. jún. 5. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, vizsgáld meg mindig amikor elmész enni, miért van, nem feltétlen lesz az éhség az oka. Nassolni nem kell elég ha 3-szor eszel egy nap, ha mindenképp ugyanannyit akarsz enni mint most, kezdj el sportolni és kész.
2013. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sportolni minden du. sportolok.

Az a baj, hogy már az étel illatától is megkívánok enni.

Talán valami tea, ami elveszi az étvágyat... segítene?

2013. jún. 5. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy az illatától megint előjöhet a kísértés. Mondjuk azt írd le hogy hány cm hány kg vagy mit sportolsz és pl ma mit ettél?
2013. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 HZsóka válasza:
Valami érdekes elfoglaltság, hobbi vagy munka, ami kitölti a napját, megoldaná a gondot. Ideje sem lenne sok az étkezésre, csak amennyi muszáj, másrészt nem is gondolna annyit az evésre.
2013. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A hobbim az írás, olvasás, filmnézés. Nagyon stresszes típusú vagyok, és olyankor annál inkább eszek. Most meg pláne, hogy egyszerre sok minden a nyakamba zúdult.

Alacsony vagyok, és 69kg-ra híztam! 64 kg voltam. Vissza szeretnék arra a kg-ra jutni!

2013. jún. 5. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem rosszak a hobbyjaid, de csupa olyan, melyeknek végzése közben vidáman falatozgathatsz. Egy kicsit több szabadban végzett elfoglaltság nem ártana.

Ha megválogatod, hogy mivel elégíted ki az étvágyad, akkor akár fogyhatsz is, felesleges az étvágycsökkentő. Száműzd a lisztes, cukros kajákat, üdítőket.

2013. jún. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Üdítő italozni ritkán szoktam, de az édességért megőrülök. :)
2013. jún. 7. 00:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!