Mit egyek, milyen gyakorisággal? 80 kg vagyok,5 hónapos a kisbabám. Hogyan tudnék legalább 15 kg-t fogyni?
Figyelt kérdés
Napközben kibírom,hogy alig eszek, de este és éjjel bepótolom:(. Torna egyéb nem jöhet szóba a baba mellett.
Segítenétek?
2009. okt. 5. 13:26
11/11 anonim válasza:
Nos, pszichológia...hmmm. Érdekes falat ezt lenyelni...kissé "békaszerű". Sajnos az már azért ciki, hogy csak a sértést halljuk meg. Egyébként a géphez ritkán ülök le így nem tudok rögtön, s pláne nem mindenre reagálni...Azért kösz az "értelmes" jelzőt...elmondhatom ezt otthon is? Hahaha..
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!