Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak hogy lapos, kocka hasam legyen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
dolgozz meg érte
2009. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat elég sokat megdolgoztam érte de nem lett semmi :(( amúgy nincs oan nagy hasam csak én szeretnem ha meg laposabb lenne :)
2009. okt. 4. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
hát igen nem könnyű a has, 400 felülés naponta. én sem tudom megcsinálni.
2009. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%

Gyúrjáá vazzzee:)

Na jó csak vicc volt! Ezek szerint még sem eléggé edzesz keményen......

Vagy lehet olyan alkat vagy,hogy nehezebben megy rád az izom!Próbáltál valami tömegnövelőt esetleg? vagy az szóba sem jöhet?

2009. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
nem az izma kevés valószínűleg,hanem eltakarja egy kis háj...tovább kell edzened,minden hasizmodat megmozgatni,és zsírszegény diétát követni,mert le kell ahhoz csökkenteni a testzsírszázalékot,hogy kockás hasad legyen.(a magasabb testzsírszázalék miatt nem látszik olyannak mindenkié,egyébként anatómiailag olyan,csak van rajta egy kis háj)
2009. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
tömegnövelő??? Te jó ég? Minek enné kilószámra a cukrot, amikor kockás hasat akar. Épp, hogy diétáznia kellene, hogy a testzsír % minél alacsonyabb legyen. Diéta+kardió edzés+konditermi edzés
2009. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Talán emlékszel még a tesi órákra. Bordásfal felfüggeszkedés a magasba és a lábad emeled 90fokos szögben.

Fárasztó és hatásos,meg a felülés.Ne igyál annyi sört xd

2009. okt. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lapos hashoz nem felülés kell hanem futás...egy személyi eddző barátom mondta. olyan mozgás kell ami az egész testet megmozgatja! de a spinning is jo nekem nagyon szép hasam lett töle
2010. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!