Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más nőknek is beszólnak a...

Más nőknek is beszólnak a pasik a nagy fenekük miatt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, eddig is kaptam pár beszólást a nagy fenekem miatt, de mostanában még többet kapok, pedig nem híztam, sőt inkább fogytam.

Pár cigány (bocsánat!) tápos disznónak nevezett, egy beszólt, hogy de undorító a hájas seggem, pár idősebb, talán még az általános iskolát sem kijáró bunkó meg megjegyezte, hogy "az igen, ha ez meglovagolna.. hahaha", meg azt is hallottam már párszor, hogy "huu, van koffer".. pedig azért annyira nem is nagy a fenekem! Sokkal ducibb nők is vannak tőlem. A combjaim is vastagabbak kicsit, de a hasam nem nagy, és a derekam is karcsú.


Soha nem hallom, hogy más duci nőnek beszólnának, pedig sokkal futok össze napközben (boltban, buszmegállóban, parkokban). Lehet nekem van olyan kisugárzásom, hogy muszáj legyen ezeknek a taplóknak beszólniuk?


2013. máj. 14. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A bunkók és cigányok külön kategória. Én csontsovány voltam, mégis beszóltak, hogy lefolyok a bicikliről, mert félre kellett állniuk a bicikliúton.
2013. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

szép ,guszta a nagy koffer ,

tudod ,azt szokták mondani,hogy nagy kofferba jó pakolni,

ne törődj a beszólásokkal,

2013. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

1. cigók..

2. ha nagy akkor nagy, van ami egészséges és van ami beszólástól függetlenül, egyszerűen fölösleges. Nem egészséges, hátráltat a mozgásban..


3. én senkinek sem szólok be, a női feneket megcsapni kell nem oltogatni hogy ha nem tetszik.

2013. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
* hozzátenném közismert tény, hogy a nőknek szükségük van a fogdosásra.. Egy-egy kis ütés a fenék tájékon élénkíti a vérkeringést, a méreganyagok elszállítását így a narancsbőr kialakulását csökkenti, segíti a sejtanyagcserét -> a fogyást is.
2013. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vékonyra fogytam pár éve, a cigók és a parasztok így is találnak rajtam olyat, amire be tudnak szólni, ők sajnos ilyenek. Szerintem lehet benned valami, amit észrevesznek és mást nem tudnak megszólni, mert engem még télen is megtalálnak a buszon idióták, sapka a fejemben, óriási sálból ki se látszok, de odajön a parasztja h nézzem meg a márkás verszacse pólóját, na mi van, blondi, nem elég márkás neked? Nyáron pedig azzal oltanak, hogy "nagyobb a csöcsöm, mint a kiscsajnak és mégis visszapofázik" - mert én visszapofázok.
2013. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nekem is egyszer beszóltak. Szájba is rúgtam őket, na az óta nem szólnak be.
2013. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Szerintem lehet benned valami, amit észrevesznek"


Ott a pont. Kisugárzás, vagy eleve már félve mész az utcára, hú ki fog beszólni megint.

Tudom, mert én is ilyen vagyok, engem gyerekkoromban a szemüvegem és a kreol bőröm miatt szívattak, később a duciságom miatt, lefogytam, de gyakran már előre félek egy-egy szembejövő csoportnál, inkább átmegyek a másik oldalra.

Amúgy meg legyen ennyi örömük, húú, többen vagyunk, beszólunk egy magányosan sétáló lánynak, ezért érdemes élni...

Ami érdekes még, hogy 45-50-es férfiak sokkal többször találtak be, mint fiatalabbak.

2013. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan beszólnak másnak is, más miatt is, csak nem okvetlen beszélnek erről, fölösleges felemlegetni a sértéseket. Aki beszól, az a saját önbizalomhiányát kompenzálja. Nem sok köze van a realitáshoz a beszólásoknak.
2013. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem ez lesz az, ami először az eszembe jut, amikor egy a csupasz hasát vakaró, büdös görény utánam szól mikor megyek dolgozni, hogy de megd*gnálak, cica.
2013. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!