Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A digitális mérleg vagy a...

A digitális mérleg vagy a rendes mérleg a valós?

Figyelt kérdés

Van egy digitális mérlegünk,ami ha ráállok 62-63 kg-t mutat.

De ha 40 centivel arrébb teszem,akkor már 64-65 kg vagyok rajta.Rendesen rosszul lettem..A mérleg hibája,vagy most ez miért??

A hagyományos mérlegben jobban lehet bízni??


2013. ápr. 22. 14:08
 1/10 A kérdező kommentje:

A konyhában már 65.1...

Ha picit elfordítom,akkor 63.5.. visszavittem a szobába, 63.3..:'(

2013. ápr. 22. 14:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden mérlegnél fontos, hogy stabil, sík, vízszintes felületen legyen. A hagyományos mérleg is mást mutat, ha arrébb rakod.


Egyébként az a megoldás, hogy mindig ugyanott méred magad, és a változást figyeled, nem a konkrét kilókat :)

2013. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igen,de azért lássuk be,nem mindegy,hogy 62 vagy 65 kg.:(((
2013. ápr. 22. 14:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az határozza meg a pontosságot, hogy digitális vagy mutatós. Sajnos a digitális mérlegekben is néha pontatlan érzékelő van. (Merthogy olcsóbb a gyártása. :D) Néhány kg-os pontatlanság mindig lesz egy fürdőszobamérlegnél, akármilyen kijelző van rajta.


Ahogy már írták, használd mindig ugyanott, és a változást figyeld inkább. :)

2013. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi pontos mérleg az ékes karos mérleg.Vannak a digitálisok között is elég jók.
2013. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyókúrázol: tökmindegy, hogy 62 vagy 65 kiló. Apukám mondta mindig, hogy nem mérleggel, hanem tükörrel kell fogyókúrázni. És igaza van. A mérleg arra jó, hogy figyeld a tendenciát, de a tükörben látod, hogy jól nézel-e ki.
2013. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mérd a centiket (körméretek), oszt jónapot! Sokkal biztosabb módszer és látványosabb is az eredmény.
2013. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem én írtam ki a kérdést :), velem pont ez van. És mivel épp fogyókúrázok, nagyon dühítő. Az ugyanott mérés sem vált be, mert úgyis össze-vissza mér a mérleg, akár 2-3 kg különbség is van két egymás utáni mérés között :S... eléggé dühítő.

Én egyébként azóta centivel mérem magam, ahogy írták,úgy legalább látszik a fogyás. És ezt a hülye digitális mérleget esküszöm ki fogom dobni :D :D...

2013. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Engem is idegesít,az enyém is ingadozik:SS
2013. máj. 8. 09:00
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem is digitális mérlegem van és ezt én is észrevettem. A mi lakásunk szerintem "lejt" mert van egy olyan része a szobámnak ahol ha ráállok érzem hogy az egyik lábam lejjebb van. ott kevesebbet is mutat, azért egy olyan helyen mérem ahol kb egyenes.
2013. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!