Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akiknek problémájuk van a...

Akiknek problémájuk van a gerincükkel! Hogyan tudtatok lefogyni?

Figyelt kérdés

Mindenképpen jó lenne leadnom pár kilót és megizmosodnom is. Elkezdtem futni, de utána nem tudtam lábra állni se szinte úgy fájt a derekam.

Szóval a futás kilőve. Hogyan tovább? Gerinctornával nem lehet lefogyni és formásodni. (Mondjuk azt is fogom csinálni, csak azt le kell beszélnem a dokival)

Ti hogy csináljátok?


2013. ápr. 9. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem az igazi problémát, igazából néha Titeket, embereket nem értelek.


Kiválasztjátok akár egészségesek vagytok, akár már eleve problémáitok vannak (például a gerinceddel) a lehető legmegerőltetőbb edzést. Én erős vagyok, egészséges, de eszembe nem jut már évek óta futni. Minek? Sokkal jobb edzések sokkal ízületkímélőbbek.


Egészségesen enni tudsz, ez nem a gerinceden múlik, és semmi köze az edzéshez, tehát lefogyni mindenképpen le tudsz.


A gerictorna már hogy ne formásítana? Csak nem a látványos izmokat, hanem a gerincet támogató mély hátizmokat erősíti. Ettől még edzhetsz karra, lábra, hasra is, nem valószínű hogy jól végzett hasizom erősítés, guggolás, kitörés, lovaglóállás és fekvőtámaszok problémát okoznának a hátadnak. Épp ellenkezőleg, a gyógytornák jó kiegészítései :)

2013. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg azt is tudnod kell ,hogy bármiféle mozgás nélkül is simán le lehet fogyni,csak sokkal kevesebbet kell enni,mint amikor meghíztál,
2013. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél sokkal kevesebbet és a gabonát és a cukrot felejdst el. Ugyanígy a krumplit is csökkentsd le mondjuk max heti 1 étkezés, a rizs is max heti 1. Egyél húst, zöldséget, tojást, zsíros dolgokat, magokat, halat, kolbászt, szalonnát, stb, de ugyanakkor egyél kevesebbet
2013. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!