Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kell ezt csinálni?

Hogyan kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy enyhe táplálkozási zavarom. Ok nélkül tömöm magam kajával,utána persze lelkiismeretfurdalásom lesz és nem eszek és órákat sportolok. Viszont komolyan van rajtam 10kg babaháj( csak azért hívom így,mert még 10-11éves korom között szedtem magamra sokat,azóta ennyit nyomok) vagyok tehát 157cmhez kb. 61-2 kg néha lemegy 59-re van hogy felmegy 63ra. Viszont ahogy írtam eléggé szélsőséges vagyok. Szerintem rég lefogytam volna már komolyabb erőfeszítések nélkül is,ha nem lenne ez az agybaj. Mit tegyek? Drága kajákra nincs pénzünk nem tudok egésznap zöldségen és húson élni bármennyire is szép lenne. Tartsak 5x-i étrendet vagy csak kizárólag éhség esetén egyek? Hányszor sportoljak? Heti 4x 1-1.5 óra?
2013. márc. 17. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Sose éheztesd magadat, ezzel csak ártasz magadnak!

Próbálj meg kisebb adagokat enni, és igen legalább 5x egyél egy nap.

Sportolás meg nem a mennyiségtől függ, hanem a minőségétől. :) Sokszor fél óra aktív mozgás sokkal többet ér, mint 1.5 óra.

Étkezéssel kapcsolatban nem tudok nagyon hasznos tanácsokat adni, mert ezzel még én is csak próbálkozom, viszont a rendszeres sportolásban igen. :)

http://www.youtube.com/user/FitnessBlender/videos én főleg ezeket a videókat szoktam csinálni. Ha jól válogatott össze egy napra a feladatokat, akkor hamar láthatod az eredményét! (Ha kell, akár szívesen segítek ebben)

Sok sikert és kitartást hozzá! :)

2013. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dieta ***** válasza:
Tudod miért nem fogysz.A megoldással is tisztában vagy.Akarat erőt üzenetben sajnos nem tudok küldeni pedig csak az hiányzik.Az egészséges fogyókúra nem kerül többe mint az eddigi étrended.Az oly divatos fogyókúrák is csak a kalória csökkentéstől működnek.Te is gondolkozás nélkül elhiszed ne egyél szénhidrátot viszont egyél sok zöldséget.A azt sugallják a liszt,cukor, burgonya tartalmazza és mi van a többivel. Ami a földből nő ki az mind szénhidrát így a zöldség is.Az viszont igaz ,hogy a magas rosttartalmú élelmiszerek laktatóbbak mivel a rosttartalmuk az ember számára emészthetetlen .Ezért ugyan az a kalória grammra nagyobb adag elfogyasztását engedi meg. Ha eddig egészségesen étkeztél akkor elég ha a naponta elfogyasztott élelem menyiségét 10-15% al csökkented.Az egészséges étkezés a változatos ételek fogyasztását jelenti, lehetőleg minimalizált cukortartalommal. A fejérliszt minden alkotó eleme megtalálható a teljeskörűségben is viszont hiányzik a csira és a héj .A csira magas növényi fehérje és vitamintartalommal a héj élelmi rost ami segíti az emésztőrendszer működését.Nincs szükség különleges diétára ,a menyiségre kell figyelni.
2013. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!