Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok,163 cm és 68...

11 éves vagyok,163 cm és 68 kg. nagyok kövér vagyok? Hogy bírnák lefogyni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 19:59
 1/5 Awful11 ***** válasza:

Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet és a kenyeret is.

Kell a mozgás is, szóval kezdj el valamilyen edzést, menj kosarazni, röpizni vagy valami, mert az fontos lenne.

Ennyi idősen nem kéne semmilyen fogyókúra, csak normálisan kellene étkezned. Fogyasszál sok húst, zöldségeket és mehetnek gyümölcsök is.

2013. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy nagyon kövér. Csökkenteni kell a fehérjebevitelt és növelni a szénhidrátot. De segítene, ha leírnád, miekt szoktál enni.
2013. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Awful11 ***** válasza:
"Csökkenteni kell a fehérjebevitelt és növelni a szénhidrátot." - Pont fordítva:)
2013. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg, fordítva írtam. Szóval csökkenteni kell a szénhidrátot, és növelni a fehérjét. Édesség, péksütemény, kenyér, tészta-ezekből mind keveset kéne enni, tojás, hús, sajt-ezekből meg többet.
2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Képpel könnyebb lenne mert lehet hogy csak izom meg erős csontozat
2013. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!