Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok hányni?

Miért nem tudok hányni?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta hánytam,mikor beteg voltam.Talán2-3 éve.Akkor sem hánytam mikor beteg voltam.Nagyon kövérnek érzem magam.Sokat ettem egyik nap és nem bírtam már.Hányni akartam.Nem akartam bulímiás lenni csak túl sokat ettem.Szóval nem jött ki semmi.Pedig próbáltam.Segítsetek.Azóta nagyon érdekel,hogy miért nem ment.Többször is próbáltam de nem...

2013. febr. 13. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ne hányj! en is azt hittem ez enem lesz bulimia,de az lett.. még most allj meg!
2013. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem se ment... pedig hidd el sokat proaltam, sok fele modon...semmivel se ment... kinomba keseru so langyos viz... az se hatott... elmeletbenvannak olyan emberek akik genetikailag nem tudnak hanyni.. foleg 0as vercsoportuaknal..
2013. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj hányni. Kellemetlen és a fogaidnak is rosszat tesz. Ha túletted magad, akkor ez legyen fájdalmas lecke, hogy máskor ne tedd. Ha valamiért ez nem olyan egyszerű, akkor nem mondom, hogy szenvedj, inkább vegyél be valamit, ami csökkenti a puffadást, de ne is próbálj meg hányni. Nem ez a megoldás.
2013. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne hányj mert az tönkreteszi nemcsak a gyomrot, de a nyelőcsövet és kikezdi a fogakat is.

Gondolj bele némi túlsúly még mindig esztétikusabb mint a hiányos fogsor.

2013. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igazuk van az előző válaszolóknak. Ne akarj hányni! Hiába azt mondod, hogy nem leszel bulimiás, megvan rá az esély, hogy az leszel. Én pedig már olyan hét éves korom óta nem hánytam. Ahogy te, én sem tudok. De ez engem nem zavar, inkább örülök neki. Márpedig az én 90 kilómmal meglenne rá az okom. Szóval ne tedd!
2013. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!