Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az tényleg segít a fogyásban,...

Az tényleg segít a fogyásban, ha 6 óra után nem eszek? Napközben pedig lehet rendesen enni?

Figyelt kérdés

#fogyokura6orautan
2013. jan. 25. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ ,hogy mit eszel.
2013. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem. A fogyásban az segít - nagyon egyszerűen -, ha kevesebb kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amennyit felhasználsz. Bizonyos dolgok ezt tovább bonyolítják, de az alapelv ez. Attól, hogy napközben "rendesen" megeszel 3000 kalóriát, nem fogsz fogyni, ha csak 2500-t használsz fel. És miért pont 6 után? 5 után sötét van - vannak, akik szerint sötétedés után nem kell már ennei (bár ennek sem a fogyáshoz van köze), nem mindegy, mikor kelsz, mikor fekszel, mikor és milyen tevékenységet folytatsz egész nap. Persze, ha eddig 6 után jelentős mennyiségű kalóriát vittél be, és most azt elhagyod, akár még fogyhatsz is.
2013. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha legkésőbb este 8-kor lefekszel aludni, akkor igen. De a mai világban ki fekszik le 8-kor? Ez a módszer még a régi időkből való, amikor az emberek kb. a napnyugtával mentek aludni. Ha ilyen vagy, akkor tényleg ne egyél este 6 után.

De ha pl. 10 körül vagy még később fekszel le, és este 6-kor eszel utoljára, akkor kb. éhgyomorra mész aludni, és termelődik benned a sok sav. Hosszú távon káros.

2013. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem, ez az egész "6 után nem eszünk" dolog egy baromság, semmi valóságalapja.
2013. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
Érdekes sokan azt mondják egyél nyugodtan 6 után.Szerintem a 6 óra után evés hizlal tapasztalatam ha pedig nem ettem 6 után fogytam simán nehézségek nélkül.Nem véletlenül terjet el.
2013. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!