Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rádiófrekvenciás zsírbontás?...

Rádiófrekvenciás zsírbontás? Átverés vagy tényleg működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Unokatestvérem ezt kapja majd a szülinapjára, és rákerestem a honlapra, amiken ezeket írták. Szerintetek ez hatásos lehet? Tényleg elég kövér volt, már életmódváltásba kezdett, de mozogni egyenlőre nem tud (valszeg pár hónapig így is lesz még) ezért látszik, hogy valamennyit már fogyott, de ez vajon mennyit dobhat rajta?

Amúgy én szívesen kipróbálnám, bár nem fogyózom, de sajna nincs rá pénzem:D

Na mindegy, csak érdekel, hogy ismeri-e ezt valaki. Köszi!


2013. jan. 12. 14:20
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Valami linket adhatnál, hogy kicsit meg is nézhessük, miről is van szó.
2013. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted úgy mégis mennyire lenne egészséges az az energia, ami szébontja a sejteket? Mert itt arról beszélünk, ha működne úgy meghalnál, mint atom. Nem véletlenül tilos adótornyokba felmenni működés közben. A másik lehetőség, hogy nincs elég energiája a megölésedhez, mint ahogy a mindennapi életben is radiohullámok kereszttüzésben élünk, csak akkor meg értelemszerűen zsírt se bont, meg mást se.
2013. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

bocsi, jogos, elfeljetettem belinkelni amit akartam. elvileg ez lenne az:


[link]

2013. jan. 12. 14:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi egyébként az eddigi válaszokat is, második válaszoló, okés, elhiszem, lehet így van, nem gondoltam komolyan bele, mert igazából személy szerint nem fogom kipróbálni, csak megkérdeztem hátha próbálta valaki és van tapasztalata.
2013. jan. 12. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

én ilyenkor mindig arra lennék kiváncsi, hogy a lebontott zsír mégis hogy jön ki a szervezetből? kifolyik?:D mert ha nem a test bontja le, akkor elég valószínűtlen, hogy eltűnik. Szerintem ezek a kezelések főként vizet hajtanak ki, és mivel úgy is csökken a testsúlyod, örülsz. bár ugye nem kéne.


másrészt ezek a módszerek mindig kikötik, h de emellett fontos a rendes diéta. na most akkor miről beszélünk.. :)

2013. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Hajjaj, ritka szörnyű dolgokat írtak azon a lapon. Ha tényleg így működne, életveszélyes lenne. De ahogy olvasgatom, gyakorlatilag a mikrosütőt akarják leutánozni. Inkább a sok mozgás, és odafigyelés. Konditermi bérlet lehet, hogy jobb lett volna.
2013. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!