Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a klipről?

Mit gondoltok erről a klipről?

Figyelt kérdés

Még kell kb. 2-4 kg az álomsúlyig. Nem így néztem ki, mint aki a klipben van, de azért volt súlyfeleslegem rendesen...


Mi a véleményetek a nőről illetve a klipről, meg magáról az életérzésről amit közvetít?

http://www.youtube.com/watch?v=bek1y2uiQGA


2013. jan. 10. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért elárulnád, hogy neked mit közvetített? Nekem azt, hogy kisebbségi komplexusa van a nőnek azért, mert kövér és arról ábrándozik, hogy f*szt lóbálnak az ő arcába is. A végén meg belesz*rik az alkotmányba és elb*ssza egy teherautó. Javíts ki, ha tévednék! Még talán valami olyasmi jött le, hogy őt nem érdekli, elfogadja magát így, ha tetszik másnak, ha nem. A reakció figyelhető volt, mert elhányta magát a fickó.
2013. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ez beteges.de a szám tetszik.
2013. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kicsit lehangoló és nyomasztó. ez az elfogadás és más véleményével nem törődés a legtöbb esetben csak önámítás (kevés kivétellel, akik kövéren is tele vannak önbizalommal). azt pedig át tudom érezni, hogy mennyire vágyik a férfiak figyelmére. én már lefogytam, 62 kg vagyok a 170 cm-hez, de még mindig keresztülnéznek rajtam a fiúk...
2013. jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!