Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos a PSMF diéta?

Hatásos a PSMF diéta?

Figyelt kérdés
Ha valaki ismeri és próbáltak, légyszi ossza meg velem a tapasztalatát.
2008. máj. 22. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
MI a lényege ennek a diétának kiváncsi vagyok ár!leirnás???Előre is köszi :P
2008. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Testépítők használják versenyek előtt. Azért gondoltam erre, mert ők aztán tényleg értenek a zsírégetéshez. Meg nekem a 90 napos meg egyéb hülyeségek, többet ártottak mint használtak. tesztoszteron.hu-n tudod amúgy elolvasni a lényegét.
2008. máj. 23. 12:58
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

itt van. első és 2. része

2008. máj. 23. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Végre valaki rájött, hogy a testépítőktől kell tanulni.


Ezt most itt külön köszönöm neked. Nem vagy egy elveszett ember. A tesztoszteron.hu egy nagyon jó oldal, de ott igazán csak ez a cikk ami hasznos zsírégetés terén. Túl sok az egymásnak ellentmondó tanulmány, és szerintem agyonbonyolítják ezt a kérdést.


Tehát a szálkásítással kapcsolatos cikk, ami szerintem hasznos és sok kérdésre megadja a választ:


[link]


Amúgy az alábbi oldalakat is olvasd el hogy kell diétázni jól:


[link]


[link]


[link]


Kérlek hogy ezeket ebben a sorrendben, fenntről lefelé haladva olvasd VÉGIG, és ha van kérdésed írd meg, illetve a véleményedre is kiváncsi vagyok.


És én köszönöm, hogy nem teszed tönkre az egészséged 90 napos idiótaságokkal.


sok sikert mindenhez


KRisz

2008. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia Krisz! Nem tudok neked privit írni! elküldenéd a mail címedet? Gondolom akkot te voltál aki egy másik kérdésnél vitát robbantott:))))) Nem szeretnék itt társalogni nehogy megint vita legyen meg egymás b...tatása..
2008. máj. 23. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!!

Persze:


disasterpieces@freemail.hu


szia

2008. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!