Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit segít? (többi lent,...

Mennyit segít? (többi lent, minél többen kérlek)

Figyelt kérdés

Ha mindennap úgy étkezem, hogy csak délután 5-ig bezárólag, tehát utána semmit, s az étkezésben kerülőm a hizlaló ételeket és igyekszem a kisebb adagokra, valamint mindennap igyekszem edzeni, értem ezalatt a bodyrock gyakorlatokat, valamint súlyemelést is és hasazást is, akkor az mennyiben segíti elő a fogyást illetve a formálódást?

Természetesen mindkettőt lehet vele, de érdekelne az időtartam is, egy 86kg-os nőnél például, aki betegség következtében hízott meg.

Aki nem ismerné a bodyrockot: [link]

Csak ezekről szeretnék hallani, jelenleg csak ez megvalósítható.



2012. okt. 17. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már eléggé köztudott hogy az 5-6 utáni nem evés koplalásnak számít szóval ha hatásos is csak azért mert a szervezeted éhezteted. 1 alma vagy joghurt belefér 8 kor.

Egyébként ha egészséges ételeket eszel amit nem viszel túlzásba (én 1500 kcalra tettem a lécet semmi zsírban sült/ cukros ételek) és sportolsz is mellé akkor biztos fogyni fogsz

2012. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor amit leírtam jó? Alapvetően nem eszek zsírban sült ételt és nem használok cukrot.

És jó akkor nem öt után, vagyis attól függ mikor fekszem. A lényeg, hogy lefekvés előtt pár órával már semmiképp.

2012. okt. 18. 00:05
 3/5 anonim ***** válasza:

nem jó.

17-tól,reggel 7ig mondjuk koplalsz,lassítod az anyagcserét.

ezzel teljesen elszúrod az egészed alapból.

az étrended összetételéről semmit nem írtál,csak a szokásos mellébeszélést,tehát az akkor az egész szénhidrát valószínűleg,megint nem jó.

és lezárásnak még fogalomzavar is van.

formásodás=izomtömeg növelése.

fogyás=testzsír százalék csökkentése.

a kettő együtt nem megy.

teljesen más étrend kell hozzá.

2012. okt. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem szénhidrátból áll...

kerülöm a hizlaló ételeket, mint mondtam. Az étkezésem az egészségesbe hajlik, már amennyire megengedhetem magamnak.

Mindent tudok ezekről, nem is ez érdekel most, hanem a kérdésemre szeretnél választ kapni..!

Mindenkéi érti abból is, hogy fogyás és, hogy formálódás.


Viszont, ami az anyagcserét illeti, azt köszönöm.


De választ még mindig szívesen várok..!

2012. okt. 18. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egészségesen eszel (és valahogy gyanítom, hogy ez nálad nem divat egészség) akkor fogyni fogsz. A bodyrock jó!


Heti kb. 1 kilót szokás fogyni. Annál több már nem is zsírfogyás lenne, illetve a tempó is nyilván változik. Ha tejféléket, szénhidrátokat leszorítod, menni fog. De lényegében a kérdést nem értem, hiszen tudod te a választ, csak megerősítést vársz talán?


A 6 után nem evés csak furcsa, de nem olyan nagy hülyeség ám.

Mivel nem 13 éves lánykáknak írok most, ezért erről írok kicsit. Nem azért mert meg kell fogadni, én sem tartom de tudjuk miről van szó.


A keleti tudományok fejlettebbek a miénknél. Egyszerűen jóval régebb ideje és más megközelítésből fejlődnek.

Keleten megfigyelték, hogy az esti órákban lassul az emésztésünk, avagy alacsonyabb az emésztő enzimek aktivitása, kevesebb van, nem ilyenkor kell enni. Főleg sokat nem. Persze ha este nem eszem, akkor lassul az anyagcserém - az esti evéshez képest. Viszont könnyítek a testem dolgán, és az enyhén lassabb anyagcsere (elhanyagolhatóan lassabb) nem a világ véget. Tehát aki kövér az sem azért kövér, mert annyira lassú az anyagcseréje mert nem eszik este, teljesen más, hormonális okok vannak!


Tehát én eszem este, valószínűleg szép lassan majd visszaszorítom ezt. Amíg 20-21 óra körül még edz az ember, addig ez persze nem kivitelezhető.

2012. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!