Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zsemle hizlal?

A zsemle hizlal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
úgy tudom,h. nem nagyon
2009. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Semmi nem hízlal az ég k*rva világon. A kérdés az, hogy mennyit eszel belőle.


Igen, a zsemle tele van energiával és nulla tápanyag van benne. Egy nagy darag energiagombóc, amit ha fogyni akarsz nem eszel, ha súlyt tartasz, akkor lemozogsz.

2009. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Az előzőnek igaza van de lehetett volna illedelmesebben is megfogalmazni. A zsemlében kevés a fehérje de teli van rossz szénhidráttal. Ugyan olyan mint a kenyér, meg a kifli. Azért ehetsz belőle 1-et reggelire ha közben sportolsz is... ki bírja ki a 10-12 hetes diétákat mindenféle kenyér nélkül? Szerintem senki. Egyél, de ne vidd túlzásba a lényeg a negatív kalóriamérleg.
2009. aug. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Én nem ettem semmilyen nemű kenyeret négy hónapja. Félkomolyan diétázom a kockahasért és amatőr szinten testépítek, mellette néha úszok, biciklizek, sétálok, kocogok. 5 kilóval mutat kevesebbet a mérleg, de rengeteg izmot is felszedtem azóta. Szóval lehetséges.
2009. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem egészen diétás, mint a pékáruk többsége, de szerintem semmi bajod nem lesz tőle, ha néha megeszel egyet reggelire. Ennyitől nem fogsz meghízni. 1 db zsemle kb. 150 kalória.
2009. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Ez f*szság, hogy semmi bajod nem lesz attól, ha egy nap egyszer bűnözöl és olyan kaját eszel, aminek tápértéke szar, csak energia van benne. Az ilyen gerillazsömlék miatt nem sikerül a sok akaratgyenge embernek fogynia.

Regellre menjen mondjuk a fehérjedús zabpehely, vagy egy olajos hal, vagy egy rántotta, az nem baj, ha a szervezeted reggel egy kicsit több CHt kap, de nehogymár csak azt kapjon..

2009. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Sem az olajos halban, sem a tojásban nincs szénhidrát.
2009. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Hízlal, mert üres kalória, de ha reggelire megeszel egyet, semmi bajod nem lesz tőle. Sportolj sokat, az a lényeg, és mellette gyümölcsöt, zöldséget egyél keveset napjában 3-szor, egyél natur jogrurtot, kefírt, kevés sajtot reggelire.
2009. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer beszéltem egy égazi pék-kel, és beszélgettünk a régi jó öreg gyúrt kennyérröl és a tesco-s géppi "nem tudommi" röl ( mert köze nincs a kenéyrhez az biztos) szóval szóba került a a zsömle is, és állitólag a zsömlébe teli s teli rakják káros anyagokkal, amiket a kiflibe, vagy a kenyérbe nem tennének, ( nem tudom miért) . Ő dolgozott ott, és mondta hogy teli van térfogatnövelötöl kezdve mindennel a gagyi zsömle.
2009. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Hizlal, gyorsan felszivodo szénhidrát van benne, ezáltal túlzott inzulinkibocsásra buzditja a szervezeted, és rögtön zsirba raktározod a bevitt CH-kat.
2010. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!