Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi van, ha egyszerűen nem...

Mi van, ha egyszerűen nem tudok többet enni?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában úgy érzem, hogy inkább enni se szeretnék a fogyókúrám alatt, csak fogyjak már. Persze azért eszek minden étkezésre, de gyakran úgy döntök, hogy inkább eggyel kevesebb puffasztott rizst, vagy egy szelettel kevesebb sajtot eszek. Gyakran pedig nemcsak a vacsorám, hanem az uzsonnám is turmix, csak mert abban kevesebb a kalória és jobban fogyok. Attól félek, hogy a végén teljesen belebolondulok ebbe az egészbe, és sosem tudok rendesen enni, anorexiás leszek. Mondjuk külsőre attól messze vagyok, még 12 kg felesleg van rajtam.


A mai étrendem, ahogy számoltam nem sokkal lesz több 1000 kalóriánál, összesen mintegy 1017 kalóriát viszek be ma a szervezetembe.


Amiket ettem:

reggelire: 70 g zabpehely (273 kcal) + natúr joghurt (68 kcal)

tízóraira: 1 banán (104 kcal)

ebédre: 62,5 g főtt rizs (225 kcal) + 2 szelet tolle light sajt (50 kcal)

uzsonna: natúr joghurt (68 kcal) + 3 extrudált kenyér (109 kcal)

vacsira: fehérje turmix lesz (120 kcal)


Ráadásul a tegnapi kajám még ennél is ilyen kevés volt, mindössze 1038 kalóriát ettem meg tegnap.


2012. szept. 13. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem érzed gyengének magad, addig nem baj amíg keveset eszel. De tényleg egyél valamennyit mindig, mert ha nem eszel, tönkrevágod a szervezeted. Na meg ha nem eszel sokáig, utána pedig eszel, hamarabb hízol, mintha mindig keveset ennél.
2012. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!