Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoktatok inni hashajto...

Szoktatok inni hashajto hatasu teat? Van ertelme akkor is ha csak 12 ora mulva hat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 22:50
 1/2 Vladislav83 ***** válasza:
Ha betegség okozta székrekedés áll fenn akkor igen. Legjobb lenne a táplálkozáson változtatni. Rostdús, enzimekben gazdag természetes élelmiszerek fogyasztása, megfelelő folyadékbevitel.
2012. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én régen nagyon sokat ittam. Először azért kezdtem el, mert székrekedésem volt, aztán meg azért,mert rájöttem, hogy igy baromi gyorsan le lehet adni pár kilót. Állatlában úgy volt,hogy hét közben diétáztam vagy koplaltam, hétvége előtt meg 1-2 napig hashajtó teákat ittam. 1-2 hét alatt nagyon sokat fogytam,aztán a dupláját visszahiztam. Az utolsó csepp a pohárban az volt,amikor két hatalmas bögre kávéra ittam meg 2 bögre teát. Az egész éjszakámat a fürdőben töltöttem, s nem tudtam, hogy melyik felemmel fordulja a wc-hez. :) Reszkettem, hánytam, a gyomrom hihetetlenül fájt. Soha az életben még nem éreztem ennyire ramatyul magam.

Szóval, az én tanácsom az, ha csak lehet, kerüld ezeket a teákat! Ha gyorsitani szeretnéd a folyamatot,akk igyál táplálék kiegészitőt,ami rendben tartja a beleid működését, vagy egyél sok szilvát és szőlőt, de teát semmiképpen se fogyassz!

22/N

2012. szept. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!