Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számomra káros lehet ez az egész?

Számomra káros lehet ez az egész?

Figyelt kérdés

3hónapja elkezdtem fogyókúrázni.

Vettem magamnak az úgy nevezett káposzta tablettát, mellette napi 40 percet edzek elipszis tréneren , van mikor rám jön, és 2órát is edzem egy huzamban.

Nem eszek édességet, nem eszem fehér kenyeret, csak rozst, azt is csak reggelire, és ebédre.

3hónap alatt 6kg-t adtam le. Amit nagyon keveslek. Ezért a múlthéten elmentem a gyógyszertárba, vettem magamnak stadalax hashajtót. És úgy vettem észre hogy elkezdett hatni. Nos tudom hogy kb csak vizet vesztettem. De a "siker" ellenére nem tudok vele leállni ! Bevallom gyötröm magam, már kevesebbet eszek mint az elején, és az a kevéske étel is gyorsan távozik belőlem.

Kiszáradástól nem félek, mert rengeteget iszom.

Ez már betegség? Ahányszor neki kezdenék enni, vagy megnézek az interneten egy divatbemutatót ahol csupa tökéletes testű pasi van. Vagy megnézek egy kórósan elhízott embert. És olyankor azt kérdezem magamtól hogy te is ilyen dagadt állat akarsz lenni? És inkább nem eszem. Elmondom 19 éves vagyok 116g-ról indultam most vagyok 110. Nagyon utálom magam azért amiért eddig hagytam fajulni a dolgot. Egy undorító mocskos disznó vagyok. Nem hinném hogy bajom eshet az állandó hashajtástól, van nekem elég zsírom amit felhasznál a testem.. :S


19/f



2012. aug. 21. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
116kg* :/
2012. aug. 21. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam ezt a fajta módszert még, de szerintem ne tedd ezt, mert csak ártassz magadnak!!

Én is 80 kilóról fogytam le 2 év alatt 60-ra, de semmiféle bogyót nem szedtem, csak (viszonylag) egészséges kajákat ettem, és napi 1 órát bicajoztam, néha még a legnagyobb hidegbe is :D

Szóval ne add fel, és ne keseredj el! És ne ilyen csodamódszerekkel próbálkozz. :)

L/18

2012. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hashajtót felejtsd el!!! A három hónap alatti 6kg pont megfelelő. Ennél jobban ne is erőltesd. Ha nem eszel vagy azzal csak azt éred el, hogy az izmod fog fogyni és nem a zsír!!! De nem ez a cél.
2012. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismét a 22:10-es vagyok.

Mellesleg a 6 kg 3 hónap alatt egészen normálisnak mondható, hisz ne várj csodát semmitől! :)

2012. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azonnal hagyd abba!!!

Tönkreteszed vele az emésztőrendszeredet, nem fognak tudni a tápanyagok fölszívódni, emiatt hosszú távon megbetegszel, kihullik a hajad, fogad, impotens leszel és még az is lehet, hogy soha többé nem fogsz tudni egy rendeset szarni hashajtó nélkül.

Ezt akarod?

2012. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ezt.

De sajnos nem egy 50kg-os emberről beszélünk akinek szerintem ez sokkal károsabb lenne.

Én 1 mázsán felül vagyok. És azért vagyok elkeseredve mert vannak ismerőseim akik ha már este 6 után nem esznek.. Nem 3 hónap alatt, 1 hét alatt leadnak 6kg-t.

Bele fogok betegedni lehet... vagy már bele vagyok.

De ne én legyek már ekkora disznó !

Látom a tv-ben a túlsúlyos embereket, azok tényleg megesznek 1 nap egy 5fős család egész hetes ételét! Na azok megérdemlik, de én nem....

2012. aug. 22. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 30 kg-ot adtam le félév alatt és 2 éve tartom.

Nekem ne magyarázz, hogy te csak hashajtóval tudsz fogyni!

Azonnal hagyd abba és okosodj, műveld ki magadat a témában, hogy hatékonyan tudj fogyni!

Kezdetnek:

[link]

Utána meg olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen letölthető.

Az este 6 után nem evőknek, akik állítólag egy hét alatt 6 kg-ot fogynak, ne higgy!

Nem lehet egy hét alatt 6 kg zsírt leadni.

2012. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!