Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írátok 10-15kg fogyásról...

Írátok 10-15kg fogyásról szóló sikertörténeteket? Szivesen olvasnám és erőt merítenék belőlük.

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt sikerült elérni az álomsúlyt?

Mit ettetek, mozogtatok?

Sikerült e megtartani?


Köszi!



2012. júl. 25. 11:59
 1/6 anonim válasza:
én 30 kilót fogytam. :) semmiféle csodamódszer, egyszerűen kevés kaja, kenyér és cukor szinte semmi, inkább zöldségek meg húsok(főleg szárnyas. inni csak vizet és mozogni minden nap! teljesen mindegy, hogy mit, a lényeg, hogy kifárasszon és megizzasszon. :) és még tervben van 10-15 kiló. úgyhogy hajrá! csináld! megéri ;)
2012. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én tavaly nyáron adtam le 10 kg-ot, tehát 3 hónap alatt.

Egészséges, nem hízlaló ételeket ettem (nem ugyan az a kettő!) zöldségek, gyümölcsök, joghurt, pufirizs, persze alkalmanként bűnöztem is kicsit, de néha belefér, ez pont hogy felpörgeti kicsit az anyagcseréd ha amúgy betartod a diétád! és mozogtam, bár bevallom nem túl sokat, nem vagyok az a sportos típus, heti 2, néha 3 alkalommal, ez vagy futás volt, vagy fitness dvd. (ajánlom a 30 day shred-et, nagyon kemény és csak 25 perc!!)

Sok sikert neked!

2012. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 15-18 kilót fogytam, kb. fél év alatt, azóta tartom (több, mint fél éve).


Semmi "extra", hókusz-pókusz nem volt benne: odafigyeltem a mértékletes evésre (de mindent ettem, még néha édességet is!), és arra, hogy többet mozogjak.


A mozgás sem volt kampányszerű ("most márpedig minden nap futni fogok")-dolog, hanem pl., ha nem muszáj, nem szállok buszra, hanem gyalog megyek. Rengeteget kirándulunk. Lépcsőzőgépezek, úszom... Amit csak lehet.


Nagyon jó érzés, hogy sokkal kisebb ruhákat kellett vennem, mert semmi sem volt már jó rám (bár a pénztárcám nem örült ennek...), és, hogy megdicsérnek az emberek, hogy milyen jól nézek ki. :)


Remélem, sosem fogom visszahízni, mert nagyon jól érzem így magam!


Most: 165/47

27/N

2012. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20 kiló másfél év alatt.

Mindent ettem kezdve a hamburgertől- a csirkepörkölt nokedliig. Csoki,fagyi,torta is volt.

A lényeg hogy kis adagokat ettem. Bögre adag. Fogtam egy 3 decis bögrét és bármit ettem csak annyi lehetett amennyi a bögrébe belefér. Természetesen elején nehéz megállapítani,hogy mennyi pizzát ehetek,de első alkalommal az ember feláldozza az ételt,és darabokba eszi meg.

Szóval bögre adag. Napi ötszöri étkezés.

1 reggeli

2 tízórai (ez mindig egy gyümölcs, vagy joghurt volt)

3 ebéd

4 uzsonna (ugyanaz mint a tízórai)

5. vacsora.


A sport nekem abból állt,hogy napi 8 óra fizikai munkát végeztem ,ami azt jelentette,hogy több mint 8 órán keresztül hajoltam,emeltem,pakoltam,mentem és mentem.

(nyomdában dolgozom,így bőven kell nehéz csomagokat pakolnom). A másik,hogy mindenhová gyalog jártam. A munkahelyemre, boltba,sétálni,mindenhová. Télen-nyáron,esőben,szélben. Napi 5-6 km is gyalogoltam.

39/N

2012. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

április 1 óta fogytam 12kg-t, 74ről 62re (és még nincs vége).

ezelőtt egész nap tömtem magam mindennel, amit megkívántam, még éjjel is gond nélkül zabáltam a sajtostésztát meg a táblacsokit egészben. a sportot világéletemben gyűlöltem, úgy voltam vele, hogy nem akarok, nem is fogok diétázni, mert nem tudnék lemondani a finomságokról.

aztán valami bekattant bennem és nekiálltam. elhagytam minden bűnös dolgot: cukor, liszt és társai, csak egészséges dolgokat ettem, kalóriát meg tápanyagot is számoltam. zabkása, csirkemell, barna rizs, durumtészta, sovány túró, sok zöldség, zöld tea. nem kajáltam félre, és szépen mentek is le a kilók.

aztán telt az idő, jöttek a dicséretek, nekem meg kezdtek egyre magasabbra törni a céljaim. eldöntöttem, hogy nem elég, ha kevesebbet mutat a mérleg, formásodni is akarok, ehhez pedig edzés kell. szóval elmentem személyi edzőhöz, aki összerakott nekem egy edzéstervet, amit heti 4x végigcsinálok a konditeremben, mellette meg 1-2x futok is (aerob mozgás gyanánt, ami a legjobb zsírégető). a barátaim rám se ismernek, fél éve még kiröhögtem azt, aki arról kérdezett, sportolok-e valamit, és közöltem vele, hogy nincs az a pénz :D mikor meg anyukám kérlelt, hogy ne egyek ennyi egészségtelen dolgot, kötöttem az ebet a karóhoz, hogy képtelen vagyok róla lemondani.

és láss csodát, sikerült. az eredmény eddig -12kg, 2-vel kisebb ruhaméret és egy olyan tükörkép, ami sokkal inkább a kedvemre való.

nem mondom, hogy könnyű. sokszor szenvedek, mikor megkívánok valami tilosat, és amikor nincs kedvem edzeni, de az lebeg a szemem előtt, hogy egyre csinosabb vagyok, és hihetetlen boldogsággal tölt el, ahogy megy le a mérlek nyelve, és ahogy egyre bővebbek a nadrágjaim.

meg sem állok addig, amíg 5-össel nem kezdődik a súlyom.


20L

2012. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

itt leírja a történetét lefogyott 20 kg


[link]

2012. aug. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!