Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13éves vagyok. Már 1-2éve...

13éves vagyok. Már 1-2éve küszködök súly problémákkal Most. Nyári szünet. Kezdete óta Futok. Minden nap 15 kört szerintetek jó? Na mind 1 . szeretnék tanácsot kérni tőletek

Figyelt kérdés

Hogy tudok lefogyni rendesen?

Sosem birom ki mindig mellé eszek sajnos...

mert éhes leszek. ja és halotam a futás az nem nagyon jó mármint jó de attól a felső testet nem alakitja át.. szeretnék kérni 1 diétás étrendet..és 1 órás sportot (amit minden nap megcsinálok) elakarom a mellemt tüntetni.)


2012. júl. 9. 21:54
 1/7 Székely Fia ***** válasza:
a futás jó, napi 1-1.5 óra rendszeresen elég is. súlyzós edzést nem ajánlok, ahhoz még egy kicsit fiatal vagy. minek diétás étrend, ha úgy sem tartod be? tudod, h mennyit eszel, egyszerű, egyél kevesebbet. egyél több húst, kevesebb szénhidrátot, gyümölcsökkel óvatosan, csalókák. keress egy táblázatot, ahol látod a CH tartalmat az ételeknek.
2012. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha irnál 1 étrendet betartanám amúgy. nem úgy eszek mellé hanem este 6 után.....
2012. júl. 9. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Súlyt írhatnál mert anélkül nehéz diétásat írni.
2012. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
110;( sajnos nagyon meghiztam nem figyeltem oda...
2012. júl. 9. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

A délutáni tápkiegészítők elhagyhatók az estit viszont érdemes helyettesíteni 100g sovány túróval. Nem hiszem hogy ezt megszegnéd mivel itt nem fogsz éhezni. Ha minden igaz heti 1kg-t fogsz fogyni ami azért jó. Kezdetben mehet a tempós séta majd fokozatosan növeld a sebességet. Napi 40-50perc jó lenne de ha nem megy 1ből akkor azt is növelheted fokozatosan.

2012. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm. kedves vagy;)
2012. júl. 9. 23:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mi :) Jó látni ha valaki céltudatos diétával akar lassabban fogyni mint koplalósan gyorsan aztán visszahízni.
2012. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!