Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a két kiló miért nem megy le?

Az a két kiló miért nem megy le?

Figyelt kérdés
Nyolcvan öt kiló voltam, két hónap alatt le fogytam hatvan hétre 160 cm magas vagyok, és szeretnék hatvan öt kiló lenni. Az a két kiló nem akar le menni, és nem értem miért amikor nem változtattam az étkezésemen.

2012. jún. 2. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet kicsit túlerőltetted a dolgot, ilyenkor nagyon lelassulhat az anyagcseréd, folytasd a kúrát, de néha, mondjuk heti egyszer csinálj csaló napokat, hogy beindítsd az anyagcseréd, le fog az menni :)
2012. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előttem lévő.

1. eset: csalónap,h allottam olyanról, akinek egy hatalmas pizza indította meg a fogyást. De! Csináld egészséges kajákkal: barnarizs, tk kenyér! A lényeg a kajamennyiség növelése, hogy a szervezet érzékelje, hogy többet kap. Így tudja: "hé! van kaja, akkor nem kell tartalékolnom." => ezért jó, ha zöldséggel, gyümivel csinálod a csalónapot, csak egyél többet. Pl. ha eddig a napi gyümiadag 3 dkg volt, legyen most 8-10 dkg.

2. Sport, mozgás növelése. Így is gyorsul az anyagcsere.

2012. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!