Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kell fogyókúrásan...

Hogyan kell fogyókúrásan késziteni a gyümölcslevest és a túrógombócot?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyümölcslevest cukor helyett édesítővel, tej és tejszín helyett cukormentes joghurttal.

A túrógombóc nem tud diétás változatot, mert a tésztájába eredetileg kell búzadara és liszt is. Ezeket nem tudod mással helyettesíteni, mert a gombóc állaga nem lesz megfelelő. Megteheted viszont, hogy nem pirított zsemlemorzsába forgatod, és nem cukrozod meg és alacsony zsírtartalmú tejföllel locsolod meg, esetleg natúr joghurt és 12%-os tejföl keverékével.

2009. jún. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A túrógombócot búzadara helyett zabkorpával csináld. Mivel a prézli sem diétás, én úgy ettem,hogy étcsokit megolvasztottam, de lehet diabetikus csokival is, és azt raktam a tetejére. És zabkorpával csináltam tejbegrizt is, nagyon finom.
2009. jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt a diétás túrógombóc receptje:

[link]

2009. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!