Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy házi túró ilyen?

Lehetséges, hogy házi túró ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyim készíti a házi túrót, de soványnak látszik! Viszont itt általában azt mondják a gyakorikérdéseken, hogy a házi túró zsíros, de ez egyáltalán nem az!

Pl. vettünk boltban, aldiban olyan túrót ami "low fat" volt, minimális zsírtartalommal, és az olyan krémszerű volt, amit nagyim készít meg darabos! Egyáltalán nem tűnik zsírosnak, nem is krémszerű.


Elképzelhető hogy mégis van sovány házi túró? darabos az állaga nagyon.

Kb. mennyi kcal lehet?


2012. ápr. 26. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de a bolti túrónak köze sincs az igazi túróhoz. Bottal se piszkálnám meg, úgyhogy én piacon veszem és fogyókúra közben azt eszem, így is fogyok.
2012. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkàbb a hàzit enném a helyedben, igyis ugyis kell egy kis tàpanyag a szervezetnek ès a bolti turóban nem hiszem, h annyira sok van.
2012. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire darabos az nem attól függ mennyire zsíros, hanem,hogy mennyire csöpögteted ki belőle az írót. A bopltiban benne van hagyva,mert a súlyba az is belemegy. A nagyidéból pedig rendesen ki van csepegtetve.

(boltban is kaphatsz rendes túrót, ne ezeket a dobozosokat vedd.)

2012. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a rendes bolti túróban, hallottam egy két dolgot, hogy mikből készül. Mindig a házi az egészségesebb akárki akármit is mond.
2012. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!