Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lementek a kilók, formálódá...

Ha lementek a kilók, formálódásra jó Béres Alexandra 200% dvd-je?

Figyelt kérdés
Leadtam, amit le szerettem volna, most viszont feszesíteni szeretném magam. Mindennap biciklizem, mellé gondoltam valami tornára és már egy ideje itthon porosodik Alexandra dvd-je. Érdemes, vagy válasszak valami mást?
2012. ápr. 17. 09:13
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
19%
Talán nem úgy kellett volna lefogyni, hogy éheztetted magad és mellette nem edzettél semmit és akkor nem kéne most elkezdened a "feszesítést"... Ilyen pinacsattogtató edzéssel amúgy se sok szart érsz, de jobb mint a semmi. De javaslom, hogy előbb ép ésszel nézz körül a neten, hogy hogy is kell normálisan és főleg egészséges módon fogyni, mert ez így nem sok jóra vezet majd.
2012. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam is, nem csak úgy fogytam. Szövegértelmezés. Mindennap biciklizem, hónapok óta, időjárástól függően kint is és bent is. Mellette taposógépet használtam és hasizom gyakorlatokat is. Ennek ellenére még szeretnék formásodni és úgy gondolom már nem elég, amit mozgok. Azért köszönöm a kedves hangnemet.
2012. ápr. 17. 17:55
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

Akkor csak ennyit írok:


http://www.youtube.com/user/ZuzkaLight/videos


Jobb, mint Béres mama.

2012. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kipróbálom!
2012. ápr. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!