Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek jó, "olcsó" személyi...

Ismertek jó, "olcsó" személyi edzőt?

Figyelt kérdés
Sajnos semmilyen viszonyítási alapom nincs, de szeretnék konzultálni egy személyi edzővel, hogyan is érdemes elkezdeni a mozgást, ha 30-35 kg-t szeretnék leadni. Milyen árak között mozog az ilyesmi? Valakit személy szerint?

2012. ápr. 14. 15:02
 1/6 anonim válasza:

Szerintem a személyi edző a lusta és buta embereknek kell.

Én sokat kondizom és mindig elnézem a sok személyi edzőt hogy állnak a versenyző mellett és csak számolnak..1,2,3,4,5,6,7 jóó most átmegyünk a másik géphez 1,2,3,4,5,6 ... és ennyi és ezért legomból rólad 3000- fölfelé.

A felmész a netre,millió edzésprogram van fent és ráadáaul,ha elkezdesz mozogni,hidd el hogy 1-2 héten belül megérzed hogy mi a jó neked,mit bír a tested,mi a leghatékonyabban átmozgató gyakorlat stb...

Amúgy a nagy fogyásnak diéta az alapja szeintem.Én jelenleg a 90 naposat csinálom és 2 hét alatt 4 kg ment le rólam.De ha mondjuk a reggelit kihagyod és ebédre és vacsira egy tál bármit eszel,már az is fogyást eredményez,hiszen a bevitel kevesebb mint maga az elégetett kalória.

Aki személyi edzőt keres,az szerintem nem áll készen a nagy küzdelemre,hiszen akkor edzőkeresgetés meg ízlelgetés helyett már MA lemenne egy aerobic órára ugrálni.

Csak kezdd el és meglátod jó lesz és beindul!

Sok sikert!

2012. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már 3 hete mozgok "rendszeresen", előtte meg hetente fociztam, szóval nem kifogások vannak... csupán tényleg nem fogyok, hanem izmosodok, és ezért kellene személyi edző...
2012. ápr. 15. 00:49
 3/6 anonim válasza:
Te fiú vagy?
2012. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, lány :) igen, tényleg focizok. miért?
2012. ápr. 15. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
35 kg felesleggel focizol lánylétedre? :O Hát nem tudom, szerintem azért az nagyon nem tesz jót se a térdednek, se az ízületeidnek.
2012. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Első, ha 90 napos marhaságot csinálod akkor inkább ne okoskodj. :D
2014. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!