Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehet eltüntetni?...

Ezt hogy lehet eltüntetni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit csináljak? Már egy ideje változtattam az étkezési szokásaimon és mellette mozgás is van. Eltűnik, vagy van valamilyen gyakorlat ami segíthet még, vagy mi?


[link]


remélem jó lesz a link :)


2012. ápr. 5. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a "mozgás"?
2012. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

eddig napi szinten elég sok biciklizést, heti 2-3 futást, de azt nem igazán bírja a térdem mint kiderült

bár lehet valami más kellene?

2012. ápr. 5. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Én box edzésre járok lány létemre és nagyon jó. A kűzdősportok a legjobb zsírégető mozgások.


biciklizésből minimum 1 órát bicajozz, és közepes intenzitással. ez mellett felülések.

2012. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha lehet keress egy edzőt aki összedob neked egy személyre szabott edzéstervet, de legalább olvass utána egy kicsit a témának


ha jól veszem ki, idáig nem edzettél, viszont sikerült összeszedni egy kis súlyt, most ezután nekiállsz kapásból futni az edzetlen térddel, bokával, ami ráadásul a hízás miatt nagyobb terhelést is kap, veszélyes ez


nem kell minden nap edzeni, pláne az elején, heti mondjuk 3x közte pihenőnapok


[link]

[link] /cikkek/edzestervek/edzesterv_kezdoknek_futas.pdf


még a fenti terv elkezdése előtt is lehet, hogy először egy kis általános gimnasztikát kellene csinálnod,

azért hogy "bejárasd" magad egy kicsit (innen is azt amit meg tudsz csinálni, a fekvőtámasz külön történet)

[link]


nézz utána még alapgyakorlatoknak, amiket meg tudsz csinálni

vagy jó ötlet valamelyik küzdősport is ha van rá lehetőséged

stb stb googleben keresgélj, vagy edzőt


szóval nem egyszerű ez, én valahogy így csinálnám ha lenne hozzá kedvem :D

2012. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!